Joanna Krupa pokazała osobiste zdjęcia z porodówki. "Moje życie się zmieniło"

Joanna Krupa celebruje trzecie urodziny córki. W tym szczególnym czasie wraca wspomnieniami do dnia porodu. Nie zabrakło także sentymentalnego wpisu i intymnych fotografii. - Jesteś miłością mojego życia na wieczność - napisała Krupa na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Krupa urodziła swoją córkę na początku listopada 2019. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka, bo od dawna o tym marzyła. Teraz mała Asha skończyła już trzy latka. Jej mama często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek dziewczynki i dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Modelka chwali się także ważnymi momentami swojego życia rodzinnego. Widać, że świetnie odnajduje się w roli rodzica. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o podróżach z córką. Przez nią zapomniała o rocznicy ślubu

Joanna Krupa pokazała wyjątkowe zdjęcia. "Tego dnia moje życie się zmieniło"

Joanna Krupa w trzecie urodziny córki zamieściła na Instagramie wzruszający post, na którym pokazała zdjęcia małej Ashy-Leigh. Przy okazji zdradziła, że dziewczynka skończyła już trzy lata. Jej mama podkreśliła, że odkąd została mamą, jej życie kompletnie się zmieniło. Na jednym ze zdjęć widzimy szczególnie wzruszający moment, gdy maleńka córeczka zostaje położona na piersi płaczącej ze wzruszenia Krupy.

Tego dnia trzy lata temu moje życie się zmieniło. Poznałam ciebie, Asha. Jesteś miłością mojego życia na wieczność. Wszystkiego najlepszego, mój aniołku

- napisała Joanna Krupa.

 

Jej mąż również dodał post z poruszającym przesłaniem i zdjęciami, na których Asha dmucha świeczki z pięknego tortu i rozpakowuje prezent. Dziewczynka otrzymała od rodziców piękny rower, który ozdobiony był balonami. 

Wszystkiego najlepszego Asha. Jesteś naszym błogosławieństwem i radością. Ja i twoja mama jesteśmy szczęśliwi, że jesteś naszą córką. Sprawiasz, że moje życie jest kompletne

- napisał Douglas Nunes. 

Joanna Krupa z rodzinąJoanna Krupa z rodziną Instagram/@joannakrupa

Więcej o:
Copyright © Agora SA