Rodzice chcieli publicznie ujawnić płeć dziecka. Bez wahania chwycili nożyczki. "Przerażające"

Przyszli rodzice publicznie poinformowali o płci dziecka. Tylko wybrali dość niecodzienną i odrobinę przerażającą metodę. Potrzebowali do tego. nożyczek. Wielu internautom to się nie spodobało - "Przerażające".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Rodzice wracają z dzieckiem do domu i się zaczyna. Kamil Baleja: Najgorsze, co można zrobić, to zaufać dobrym radom

Publiczne ujawnianie płci dziecka to popularny trend. Rodzice prześcigają się w pomysłach na kreatywne i nietuzinkowe poinformowanie zarówno bliskich, jak i reszty świata o płci dziecka. Niestety jak się okazuje, w tym też można przesadzić. Jedni rodzice wykorzystali do tego nożyczki i realistyczną lalkę. To nie spodobało się wielu internautom.

Brazylijska para chciała ogłosić płeć dziecka w nietypowy sposób. Zabarwili wodospad na niebiesko.Para chciała ogłosić płeć dziecka. Zabarwili wodospad na niebiesko

Rodzice chcieli ujawnić płeć dziecka. Wykorzystali do tego nożyczki

Jak czytamy na stronie kidspot.com, rodzice mają coraz bardziej szalone pomysły na ujawnienie płci dziecka - od kobiety wypychającej z pośladków niebieski proszek, przez matkę bijącą kilkuletnią córeczkę za zepsucie wielkiej chwili po śmiertelny wypadek. Z tego powodu właściciele satyrycznej strony na Facebooku nakręcili fikcyjny film prezentujący ujawnienie płci dziecka. Do nagrania wykorzystali lalkę do złudzenia przypominającą prawdziwe dziecko i nożyczki. Filmowi rodzice po kolei rozcinają warstwy ubrań "dziecka", a na końcu brzuch lalki. Z pluszowego wnętrza zabawki wyciągnęli tubkę serpentyn oraz jajko, które zawierało niebieskie koraliki i notatkę o płci przyszłego dziecka - chłopca. Choć w nagraniu użyto realistycznie wyglądającej lalki, a sam film jest satyrą na coraz głupsze pomysły rodziców, to nie wszystkim przypadł do gustu. 

Dominika GwitDominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Zrobiła to w bardzo nietypowy sposób

Rodzice nagrali fikcyjne ujawnienie płci dziecka. Nie wszyscy popierają pomysł

Nagranie fikcyjnego ujawnienia płci dziecka zostało obejrzane już 35 milionów razy i zebrało 126 tysięcy komentarzy. Niestety nie wszystkim kontrowersyjny pomysł z rozcinaniem lalki przypadł do gustu:

Bardzo niepokojące to rozcinanie lalki. Beznadziejny gust.
Super przerażające i bardzo irytujące.
Nie podoba mi się to, zwłaszcza cięcie lalki.
To było okropne.
To najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. Te ujawniania płci już całkiem wymknęły się spod kontroli.

Niektórzy zwracają też uwagę na niepotrzebne koszty:

Dlaczego zmarnowaliście tyle pieniędzy na ubranka… Teraz będziecie chcieli zrobić baby shower, aby dostać więcej ubranek… Głupota.
Gdzieś na świecie jakieś dziecko nie ma nic! A ty tak po prostu tniesz ubrania, jakby to było nic takiego. To nie jest słodkie, tylko głupie.
Zepsuli całkowicie dobrą lalkę razem z tymi wszystkimi śpioszkami!
Więcej o: