Urodziła bliźnięta i chciała mieć jeszcze jedno dziecko. Zamiast tego, zaszła w potrójną ciążę

Matka bliźniąt bardzo chciała mieć jeszcze jednego malucha. Zaszła w ciążę i okazało się, że tym razem urodzi trojaczki.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Przyzwyczajenia, trendy, zalecenia medyczne i dobre rady. Czyli skąd właściwie brać wiedzę o pielęgnacji noworodka?

Michelle Meier-Morsi była już mamą bliźniaków, gdy dowiedziała się, że będzie mieć jeszcze trojaczki. Jak podaje brytyjski portal The Sun, kobieta chciała mieć jeszcze jednego malucha, ale nie spodziewała się potrójnej ciąży. Michelle podzieliła się swoją historią na TikToku, gdzie zebrała sporo komentarzy.

Matka bliźniąt chciała mieć jeszcze jedno dziecko. Była w potrójnej ciąży

Michelle podzieliła się z Internautami swoją historią potrójnej ciąży w mediach społecznościowych. Nagrała film, gdzie pokazała jak wyglądał jej brzuch, gdy była w ciąży. Pod nagraniem zebrała mnóstwo komentarzy:

To jest powód, dla którego nigdy więcej nie próbowałam zajść w ciążę po urodzeniu trojaczków. Byłam pewna, że w następnej ciąży będę mieć bliźnięta.
Znam kobietę, która w styczniu urodziła bliźnięta, a w grudniu tego samego roku jeszcze trojaczki.
Właśnie dlatego podwiązałam sobie jajowody po urodzeniu bliźniaków.
Jak to zrobiłaś?
Nigdy, NIGDY nie mieć dzieci.
Zaniemówiłam przy pierwszym filmie. To jest kompletne szaleństwo.

Michelle była w potrójnej ciąży. Wcześniej urodziła jeszcze bliźniaki

Michelle pokazała na Tiktoku jak wyglądała potrójna ciąża. Młoda mama sama mówi, że bardzo cierpiała podczas ciąży z powodu ogromnego brzucha. Bała się również podczas badań, czy wszystko z dziećmi w porządku. Samo  USG było dla niej bardzo bolesne, zwłaszcza to ostatnie przed porodem. Ale ciąża przebiegała prawidłowo i Michelle urodziła trojaczki. Maluchy mają już pół roku i są zdrowe i szczęśliwe. 

Więcej o: