Dziewczynka, która od dziecka unikała cukru ma już 8 lat. Wiadomo, jak wygląda

Dziewczynka, która od dziecka unikała cukru ma już 8 lat. Kiedy jej mama, trenerka fitness i ambasadorka zdrowego stylu życia, była w ciąży, wyeliminowała ze swojej diety wszelkie szkodliwe substancje. W tym cukry. Urodziła zdrową córeczkę i jak tylko dziecko podrosło, rozpoczęła przygodę z rozszerzaniem diety, rezygnując z tego szkodliwego składnika.

Dziewczynka, która od dziecka unikała cukru ma już 8 lat. Nadal - głównie za sprawa swojej mamy - nie je słodkich batoników i czekolad. Wybiera zdrowe, owocowo-warzywne przekąski. Jej historia to przykład tego, że cukier jest zbędnym elementem, z którego bez problemu można zrezygnować.

Zobacz wideo Dieta jest bardzo ważna w rozwoju dziecka. Jak powinna wyglądać? Rozmowa z dietetyczką Małgorzatą Jackowską

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Od urodzenia nie je cukru. Niedawno skończyła 8 lat

Grace to dziewczynka, która niedawno obchodziła swoje 8 urodziny. Przez ten czas nigdy nie jadła żadnej przekąski, ani tym bardziej dania z dodatkiem cukru. Czekoladkom, ciastom, lodom i innym rzeczom z dużą ilością cukru mówi stanowcze nie. Ochoczo sięga po warzywa i owoce oraz posiłki, które przygotowuje jej mama - Shan. Kobieta prowadzi profil na Instagramie @myfoodreligion, gdzie zachęca wszystkich, nie tylko dzieci do zdrowego odżywiania. Jest trenerką fitness i ambasadorką zdrowego stylu życia. Wyeliminowała ze swojej diety oraz jej córeczki – wszelkie szkodliwe substancje, cukry.  

 
 

Jak dzisiaj wygląda mała Grace? Otóż, kiedy dziecko przyszło na świat, jej mama wiedziała, że chce nauczyć ją zdrowych nawyków żywieniowych i całkowicie wyeliminować biały cukier. Bo te występujące w owocach, czy warzywach nie szkodzą tak bardzo. Są naturalne.

 

Dziś dziewczynka wygląda przepięknie, zdrowo się odżywia i mało choruje. Może ta zielona dieta to klucz do sukcesu? Przeglądając media społecznościowe jej mamy, widzimy zdrową i uśmiechniętą Grace, która nie tylko je potrawy przygotowane przez mamę, ale ochoczo pomaga jej w kuchni

Więcej o: