Magda Stępień pokazała nagraniem z synem. Łzy same cisną się do oczu

Magda Stępień w najnowszej relacji na Instagramie wspomina swojego ukochanego syna. Pogrążona w żałobie matka pokazała nagranie, na którym Oliwier raczkuje. Modelka zwróciła się do dziecka w poruszających słowach. - Dziękuję synku, że nigdy się nie poddałeś i nauczyłeś mnie, jak nigdy się nie poddawać - podkreśliła Stępień we wzruszającym wpisie w sieci.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak pod koniec listopada pożegnali się ze swoim synem Oliwierem, który przegrał walkę z nowotworem.  Opiekuńcza matka wyjechała z dzieckiem na leczenie do Izraela, na co zbierała pieniądze przy pomocy zbiórki, jednak to nie wystarczyło w uratowaniu Oliwiera. Chłopiec przeżył zaledwie 376 dni. 

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy

- pisali rodzice w specjalnym oświadczeniu tuż po pogrzebie syna. Magda Stępień zniknęła z mediów społecznościowych, jednak za namową fanów zdecydowała się odezwać do nich po kilku tygodniach żałoby. Modelka podkreśliła, że w tym trudnym czasie bardzo potrzebowała ciszy i skupienia, dzięki czemu powoli wraca do normalnego życia. Teraz raz na jakiś czas publikuje w sieci nagrania i zdjęcia z Oliwierem.

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Magda Stępień rozpacza po śmierci dziecka i kieruje do niego kilka wzruszających słów: Nigdy się nie poddałeś

Magda Stępień w najnowszej relacji na Instagramie pokazała wzruszające nagranie, na którym mały Oliwier próbuje samodzielnie raczkować. Matka zamieściła przy wideo poruszającą piosenkę i skierowała do zmarłego dziecka słowa wdzięczności. Podziękowała Oliwierowi za to, że nigdy się nie poddał i właśnie tego nauczył swoją mamę

Dziękuję synku, że nigdy się nie poddałeś i nauczyłeś mnie, jak nigdy się nie poddawać. Choć to takie trudne

- napisała Stępień pod nagraniem na Instagramie. 

InstaStories Magdaleny StepieńInstaStories Magdaleny Stepień Fot. @magdalena__stepien

Na zdjęciu: Isaac.Jej syn dostał raka gdy miał tydzień. "Chcę, aby każdy znał te objawy"

Magda Stępień pokazała grób syna. "On jest moim Aniołkiem Stróżem"

Magda Stępień niedawno odwiedziła grób syna i pokazała, jak wygląda jego miejsce pochówku. Na grobie Oliwiera widzimy biały krzyż, a także pluszowe misie, kwiaty, znicze oraz białe balony. Widok małej mogiły jest poruszający. 

Ten ból w sercu, on jest niewyobrażalny. Czekaj tam na mnie, synku

- napisała pod zdjęciem.

Grób Oliwera RzeźniczakaGrób Oliwera Rzeźniczaka Instagram, @magdalena_stepien

Historia Becketta poruszyła miliony sercKilka lat temu to zdjęcie wstrząsnęło światem. Wiemy jak wygląda teraz

Więcej o: