Karmiła piersią, by odwrócić uwagę dziecka. Wówczas kosmetyczka przekłuła dziewczynce uszy

Kosmetyczka opublikowała filmik, na którym przekłuła uszy niemowlęciu. Aby odwrócić uwagę dziecka od zabiegu, by mama karmiła je piersią. Nagranie poróżniło internautów. "To już przegięcie" - komentują.

Kosmetyczka prowadzi profil na TikToku @helly_melo1, na którym dzieli się z obserwatorami różnymi aspektami dotyczącymi jej pracy. TikTokera chętnie podejmuje się przekłuwania uszu także niemowlętom. Jej poczynania śledzi ponad 108 tys. internautów. Jedno z nagrań wyróżnia się jednak na tle innych.

Karmiła piersią, by odwrócić uwagę dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Małgorzata Kożuchowska pokazała, co przygotowała na ósme urodziny syna. Ale atrakcje!Kożuchowska pokazała, co przygotowała na ósme urodziny syna. Ale atrakcje!

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na filmiku widać maleńkie dziecko zawinięte w kocyk. Podczas, gdy mama obejmuje je i karmi piersią, kosmetyczka pochyla się nad dziewczynką, aby przekłuć jej uszy. Skupione na ssaniu niemowlę zdaje się nawet nie czuć bólu. W opisie pod filmikiem kosmetyczka zapewniła, że  był to bezbolesny zabieg wykonany przez profesjonalistkę przy użyciu sterylnych narzędzi

Nagranie obejrzano ponad 60 tys. razy i pojawiły się pod nim setki komentarzy. Niektórzy rodzice uważali, że dziewczynka była za mała na taki zabieg. Podkreślili, iż również mają małe dzieci, ale czekają na moment, w którym będą świadome swojej decyzji i bólu towarzyszącemu przekłuwanie uszu. Wśród komentujących znalazły się także osoby, które same miały kolczyki w bardzo młodym wieku i tego nie żałują.

Serio? To już przegięcie
Po co noworodkowi kolczyki?
O, w życiu! Moje córy mają dziewięć miesięcy i zrobimy kolczyki dopiero, jak będą świadome decyzji i tego, że boli
Moja czterolatka nie ma, bo po co?
Moja córka, jak do mnie przyjedzie i sama powie, że chce to wtedy pójdę z nią zrobić. Mnie zrobili jak byłam mała, a teraz wcale nie noszę kolczyków
Kolczyki przynajmniej są zrobione poprawnie
Czyli jestem dziwna i miałam przebijane uszy na roczek...
I po co?
Ja miałam pięć lat i pamiętam do dziś, jak nie mogłam spać, bo bolało
A ja się śmiałam, jak mi przebijano uszy

- pisali.

Historia Becketta poruszyła miliony sercKilka lat temu to zdjęcie wstrząsnęło światem. Wiemy jak wygląda teraz

Więcej o: