Małgorzata Kożuchowska pokazała, co przygotowała na ósme urodziny syna. Ale atrakcje!

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się w sieci, jak zorganizowała ósme urodziny syna. Aktorka zorganizowała dla Jasia szereg atrakcji. Troskliwa mama zadbała, aby ten dzień był wyjątkowy. Jak wyglądało całe przyjęcie i czym udało się zaskoczyć syna?

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od 2008 roku jest w związku małżeńskim z Bartłomiejem Wróblewskim, z którym wychowuje wspólnie ośmioletniego syna Jana. Aktorka na co dzień pilnie strzeże prywatności pociechy, jednak czasami publikuje w mediach społecznościowych posty nawiązujące do rodzicielstwa czy życia prywatnego. 

Niedawno Kożuchowska w wywiadzie przyznała, że choć bardzo chciałaby mieć więcej dzieci i czuje się zwyczajnie niespełniona, to docenia to, co ma, bo rodzina daje jej dużo satysfakcji. Teraz aktorka pochwaliła się w sieci uroczymi kadrami z ósmych urodzin syna. Widać, że było to dla niej bardzo wyjątkowe wydarzenie rodzinne. 

Zobacz wideo Największe wyzwania posiadania dzieci rok po roku

Małgorzata Kożuchowska świętuje urodziny syna. Jaś zapamięta przyjęcie na długo 

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na InstaStories relacje z wyjątkowych urodzin syna. Przyjęcie odbyło się w klimatycznej restauracji, która położona jest pośród lasu i na co dzień serwuje dania kuchni polskiej i argentyńskiej. Z relacji Kożuchowskiej wynika, że goście dopisali i hucznie świętowali urodziny Jasia. Chłopiec miał okazję bawić się na trampolinie oraz na dmuchanych atrakcjach. Chętni mieli na miejscu możliwość konnej przejażdżki. Aktorka w wywiadzie z Jastrząb Post podkreślała, że bardzo dba o to, aby syn na co dzień obcował ze zwierzętami:

Uważam, że życie ze zwierzętami, kiedy się jest mamą i ma się małe dzieci, jest niezwykle wartościowe. Uczy się empatii, miłości, ale też dbałości o kogoś, poczucia obowiązku, bo jednak o te zwierzęta trzeba zadbać. Samo dobro. Doświadczenie ze swojego domu mam takie, że najlepiej działa przykład. Można sobie dużo mówić, opowiadać dziecku, co powinno robić – to swoją drogą. Ale dziecko najwięcej się uczy i najwięcej zapamiętuje tych rzeczy, które widzi w domu na co dzień. Czyli pewnych zachowań, to co było w domu czymś oczywistym, przenosi do swojego domu i w swoją dorosłość. Myślę, że to działa najlepiej.

urodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiejurodziny syna Małgorzaty Kożuchowskiej instagram.com/@malgorzatakozuchowska_

urodziny syna Kożuchowskiejurodziny syna Kożuchowskiej instagram.com/@malgorzatakozuchowska_

Na koniec zebrani goście mogli podziwiać profesjonalny pokaz pirotechnicznych, który rozpoczął się tuż po zmroku.

To był wspaniały dzień! Dziękuję, że byliście z nami

- podsumowała na Instagramie aktorka.

Nagrano, jak Anna Lewandowska ćwiczy z córką. Uwagę zwracają ręce dziewczynkiNagrano, jak Anna Lewandowska ćwiczy z córką. Uwagę zwracają ręce dziewczynki

Więcej o: