Tancerka pokazała swoje ciało po porodzie. Internauci nie dowierzają. "Dziewięć dni po? Nie sądzę"

Tancerka pokazała jak wygląda jej ciało dziewięć dni po porodzie. Internauci nie dowierzają, że tak szybko wróciła do formy.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Tak Hanna Żudziewicz prezentuje się w ciąży (i w tańcu)

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke są parą zarówno na parkiecie, jak w życiu prywatnym. Niedawno para przywitała na świecie pierwsze dziecko - córeczkę o imieniu Róża. Całą ciążę relacjonowali na Instagramie, a po przyjściu córeczki na świat kontynuują dzielenie się z internautami ciekawostkami ze swojego życia. Ostatnio Hanna opublikowała zdjęcie swojego ciała dziewięć dni po urodzeniu dziecka. To wywołało burzę wśród internautów.

Pokazała ciało dziewięć dni po porodzie. Internauci nie dowierzają

Hanna Żudziewicz pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem, na którym pokazuje ciało dziewięć dni po porodzie. Na fotografii ma niemal idealną figurę, co wielu mamom wydaje się nierealne w tak krótkim czasie. Kobiety dzielą się swoimi doświadczeniami z okresu ciąży i porodu starając się udowodnić, że w nieco ponad tydzień ciężko o piękną figurę:

To jest zdjęcie 9 dni po porodzie? Nie sądzę.
Być może każda mama powinna dbać o siebie, ale nie ma tyle czasu... Przy jednym może da się to zrobić przy piątce trochę mniej zostaje tego czasu. Ja mam za mało czasu na to żeby pięknie wyglądać. Ale gratuluję Pani wygląda Pani świetnie.

Oprócz niedowierzania jest też dużo pochwał:

O matko. Jaka figura 9 dni po porodzie.
Ale figura 9 dni po porodzie!! Haniu jesteście śliczne! Dużo zdrówka dla córeczki i pociechy z macierzyństwa!
Taka figura 9 dni po porodzie? Tylko pozazdrościć

Są też osoby, które równie szybko doszły do siebie po urodzeniu dziecka.

 

Tancerka pokazała jak wygląda dziewięć dni po porodzie. Wywołała małą burzę

Hanna Żudziewicz pochwaliła się piękną figurą po dziewięciu dniach od porodu, czym wywołała małą burzę wśród internautek. Część kobiet nie wierzy, że można tak szybko wrócić do formy, ale niektóre same tak miały:

Ja 2 tygodnie po porodzie miałam płaski brzuch. Bez rozstępów itd.
Też tak wyglądałam[...]
A dlaczego nie? Ja wyglądałam tak już w tym samym dniu co rodziłam. Miałam cukrzycę ciążową regulowaną dietą i dzięki temu nie przytyłam dużo w ciąży.

Na koniec pojawiły się też wypowiedzi, które godzą obie strony konfliktu:

Każdy organizm jest inny, ciąża I poród to ekstremalne przeżycie dla ciała. Więc trzeba być wyrozumiałym dla siebie. Wygląda pani cudownie.
Czas połogu to trudny czas, myślę, że nie warto się ścigać kto szybciej wrócił do sił czy sylwetki…
Więcej o:
Copyright © Agora SA