Pies przedrzeźniał płaczące dziecko. Zdziwiony malec, nie wiedział, jak reagować. "Na koniec przyszedł kot, aby wszystko wyjaśnić"

Najlepsze filmiki, które chętnie oglądamy w sieci, dotyczą piesków, kotków i dzieci. Jeśli występuje cała trójka - to mamy hit. Tak też jest w przypadku jednego z nagrań, które zostało wrzucone na TikToka. Maluch płacze, pies go przedrzeźnia, a na koniec przychodzi jeszcze kot.

Tiktokowe filmy, które skradły serca wielu użytkowników internetu, to głównie te z udziałem zwierząt i dzieci. To samo tyczy się nagrania jednej z mam, która pochwaliła się nagraniem, jak to jej ukochany pies opiekuje się dzieckiem, a właściwie je przedrzeźnia. Na koniec do tej wesołej zgrai dołącza kot. Wybuchowe trio.

Zobacz wideo Mężczyzna brutalnie przerzucił psa przez dwumetrową bramę przytuliska

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pies przedrzeźnia dziecko. Na koniec dołącza kot

Ashley Buch to jedna z internetowych twórców, która chętnie dzieli się urywkami ze swojego życia na TikToku. Niedawno została mamą, toteż większość jej filmików dotyczy dziecka, jednak na kanale najdziemy też takie, na których widać zwierzaki. Wesoła kompania, czyli dziecko, pies i kot, to też ulubiony mix, który jest bardzo chętnie oglądany w sieci.

Domowe zwierzęta często różnie reagują na pojawienie się dziecka w domu. Czasem rodzice boją się, że pies lub kot może nieświadomie wyrządzić krzywdę takiemu maluszkowi. Jednak często bywa i tak, że to właśnie zwierzak jest nie tylko świetnym kompanem do zabaw, ale także doskonałym opiekunem. 

Ma pięcioro dzieci. Wszyscy koło trzydziestki i jeden czterolatek.Ma pięcioro dzieci. Wszyscy koło trzydziestki i jeden czterolatek. "Szczęściarz"

Kilka dni temu Ashley wrzucił na swój kanał nagranie, w którym widać płaczącego bobasa. Dziecko nie jest samo, towarzyszy mu pies, który dołącza do płaczu. Zwierzę je przedrzeźnia, a zszokowany malec nie wie, co ma zrobić. Jest zaskoczony. Na sam koniec dołącza kot, który - jak zauważyła jedna z obserwatorek konta Ashley - przyszedł pewnie po to, aby wszystko wyjaśnić.

Nagranie robi furorę w sieci. Zebrało już masę pozytywnych komentarzy.

Na koniec kot przyszedł wyjaśnić dziecko
Kochana psinka
Ja się pytam, kto bardziej potrzebuje przytulasków?
Aż kot przyszedł ogarnąć co tam się dzieje
Dziecko patrzy na to i mówi: "Stary, ja tu próbuję płakać".

- piszą internauci.

imię dla chłopca"Ten nad którym zmiłował się Jahwe" - sprawdzone, klasyczne imię dla chłopca

Więcej o: