Agnieszka Kaczorowska o reklamach z udziałem jej dzieci. "Zarabiają na swoją przyszłość"

Agnieszka Kaczorowska w najnowszej rozmowie zdradziła, że dzięki reklamowaniu produktów w sieci i częściowym wykorzystywaniu przy tym wizerunku Emilii i Gabrysi, funduje córkom lepszą przyszłość. Podkreśliła, że one na to zarabiają. - Zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość - zapewniła aktorka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Agnieszka Kaczorowska tuż po narodzinach córek, zadecydowała, że nie będzie publikować w mediach społecznościowych zdjęć, na których widać twarze jej dzieci. Celebrytka nie raz podkreślała, że bardzo chciałaby pochwalić się w mediach społecznościowych cudownymi córkami, jednak w takich sytuacjach, rozsądek bierze górę nad emocjami. Kaczorowska zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby zdecydowała się publikować materiały z twarzami córek, to z pewnością zwiększyłoby to jej zasięgi i cała rodzina zyskałaby na popularności. Okazuje się, że mimo deklaracji, aktorka regularnie reklamuje w sieci, przy pomocy córek, kosmetyki do pielęgnacji, zabawki czy ubranka dla dzieci.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Agnieszka Kaczorowska reklamuje produkty, współpracując z córkami. "Świetny start w dorosłość"

Agnieszka Kaczorowska niedawno była gościem w podcaście Kamila Balei "Tato, no weź!". W rozmowie głównie królowały tematy związane z rodzicielstwem. Prowadzący chciał dowiedzieć się także o pracy, jaką wraz ze swoją mamą wykonują ukochane córeczki. Chodzi o reklamowanie produktów, do którego Kaczorowska częściowo wykorzystuje wizerunek Emilki i Gabrysi. 

Czyli jeszcze trzy lata i Emilka do pracy, niech zarabia na swoje utrzymanie!

- powiedział żartobliwie Kamil Baleja. Kaczorowska odpowiedziała mu: 

Poniekąd trochę pracuje. One zaczynają zarabiać na swoją przyszłość - stwierdziła szczerze tancerka, dodając, że ich wizerunek nie jest pokazywany, bo się na to nie zgadza.

Kaczorowska podkreśliła, że wizerunek pociech jest szczególnie chroniony, a reklamując produkty, mają szanse zarabiać na swoją przyszłość. 

"Agnieszka Kaczorowska zarabia na swoich dzieciach!"

- dodał Baleja, na co aktorka śmiało przyznała, że niestety właśnie tak jest to wszystko interpretowane. 

Ale może to one zbierają na swoje konto, które kiedyś będzie mogło dać im świetny start w dorosłość? Wszystko zależy od punktu widzenia. Ludzie patrzą z klapkami na oczach - tak, jak jest łatwiej, jak jest prościej, jak jest w zgodzie z modą. A ja zachęcam do tego, żeby zadbać o swoje życie

- oznajmiła. 

 
Więcej o: