Była dziecięcą miss, matka twierdziła, że kocha blichtr i przepych. Tak Isabella wygląda po latach

Isabella Barrett była małą miss i gwiazdą programu "Toddlers and Tiaras". Zdaniem jej matki dziewczynka kochała piękne stroje i uwielbiała błyszczeć na scenie. Teraz jest już nastolatką i wygląda inaczej. Jak potoczyły się dalsze losy Isabelli?

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk wygrała "Top Model". Wcześniej startowała w wyborach Miss World University. Co jeszcze o niej wiemy?

Isabella Barrett urodziła się 8 sierpnia 2006 roku w Rhode Island, a przygodę z konkursami piękności zaczęła już jako mała dziewczynka. Jej matka stwierdziła, że jej córeczka ma potencjał, gdy Isabella miała zaledwie cztery lata. Jak stwierdziła jej mama w jednym z wywiadów:

Zanim się zorientowaliśmy, wygrywaliśmy każdy konkurs i zostaliśmy wybrani do pojawienia się w "Toddlers and Tiaras". Isabella zakochała się w całym tym blichtrze i przepychu, była naturalnym talentem.

Eden WoodEden Wood zasłynęła jako "mała miss". Mało kto pamięta jej traumatyczne dzieciństwo

W dzieciństwie była małą miss. Teraz ma wspaniale rozwijającą się karierę i mnóstwo pieniędzy

Isabella Barrett skończyła już 16 lat i w tak młodym wieku może pochwalić się nie lada osiągnięciami, które są pokłosiem jej wcześniejszych występów jako małej miss. Co teraz robi? Przede wszystkim jest modelką i influencerką. Regularnie bierze udział w pokazach mody, sesjach zdjęciowych, kampaniach reklamowych. Oprócz tego ma własną linię ubrań i biżuterii, które zarabiają dla niej miliony. Mimo bogatego życia, Isabella pozostaje normalną nastolatką, jak sama powiedziała w wywiadzie dla portalu Truly:

Mam linię biżuterii, która zarobiła mi milion dolarów, miałam linię ubrań, która zarobiła milion dolarów. Ale nadal spotykam się z przyjaciółmi, jeździmy na nartach wodnych.
 

Jako dziecko była najpopularniejszą małą miss na świecie. Dziś Eden Wood jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne)Eden Wood ma już 17 lat. Mała miss niewiele się zmieniła i chce odzyskać dawną sławę

Isabella była dziecięcą miss. Wygrywała wielokrotnie konkursy i zdobywała korony

Mała Isabella po raz pierwszy wystąpiła w programie "Toddlers and Tiaras" gdy miała pięć lat. Od tamtego czasu wygrywała konkurs za konkursem, a pierwszy milion dolarów zarobiła już w wieku sześciu lat. Wtedy sama nazwała się "sześcioletnią milionerką". W sumie przez całą swoją karierę zdobyła aż 55 koron i 85 tytułów. Dzięki takim sukcesom Isabella miała iście królewskie życie. Jednak od tamtej pory minęło kilkanaście lat. Obecnie mała miss mocno wydoroślała i się zmieniła. 

Więcej o: