Mama piętnaściorga dzieci, pokazała, w jakich warunkach żyje jej rodzina. "Wszyscy pytają, gdzie śpią"

Mama piętnaściorga dzieci, pokazała, w jakich warunkach żyje jej rodzina. I wcale nie chodzi tu o bałagan. Wręcz przeciwnie. W jej domu panuje porządek. Często też kobieta nagrywa kilkuminutowe filmiki, gdzie pokazuje, jak wygląda życie mamy z taką gromadką dzieci. Zdradza też swoje patenty na sprzątanie, pranie, prasowanie i gotowanie. "To niekończąca się opowieść" - tłumaczy z uśmiechem.

Czystość i porządek w domu to nie jest coś, co idzie w parze z dziećmi. Szczególnie kiedy jest ich kilka. Ta mama, która w domu ma nie jedno, a piętnaścioro dzieci zdradza pomysły i patenty na szybkie ogarnięcie domu i utrzymanie w nim czystości. A przy tak licznej gromadce, nie jest to łatwe zadanie.

Zobacz wideo Działa lepiej, niż niejeden proszek do czyszczenia. Poznaj właściwości kwasu cytrynowego

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jak utrzymać czystość w domu, kiedy ma się piętnaścioro dzieci? Ona ma na to sposób

Kelly to mama piętnaściorga dzieci, czyli siedmiu chłopców i dziewięciu dziewczynek. Część z nich są jej biologicznymi dziećmi, cześć to dzieci adoptowane. Jednak kobieta wraz ze swoim mężem nie chce zdradzać informacji o tych pociechach, których nie urodziła. Jak sama przyznała na jednym z filmików na Tik Toku: "Nie chcemy nadawać im etykiet. Wszystkie są naszymi dziećmi".

 

Magda Stępień przekazuje nowe informacje o stanie zdrowia syna. 'Pojawiły się przerzuty'Magda Stępień pokazała nagranie z synem. "Nawet w szpitalu byłeś pełen energii"

Jednak najbardziej zadziwiające jest to, jak czysty i zadbany posiada dom przy tak licznej gromadzie. Kelly nie ukrywa, że jej praca w domu, to tak naprawdę niekończąca się historia. Jest pranie, gotowanie i sprzątanie. Jednak zawsze z uśmiechem. Jak sama przyznała, sprząta na bieżąco - jednak nie sama. Uczy swoje dzieci porządku i czystości.

Wielu jej obserwatorów było ciekawych również tego, jak i gdzie śpią jej dzieci. Jak sama przyznała, wraz z mężem posiadają pewien system. Ich dom podzielony jest na sypialnie, w których śpią dzieci - w podobnym przedziale wiekowym. Tylko jedna ośmiolatka ma swój własny pokój, ponieważ jest jedynym dzieckiem w tym wieku. Kelly i jej mąż, nie mają sypialni także i dla siebie. Dzielą go z chłopcem, który ma zaledwie cztery miesiące i potrzebuje jeszcze bliskości rodziców.

Kelly oprócz nagrywania tiktokowych filmów, również aktywna jest na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia i relacje z życia jej rodziny. Oprócz pomysłów i patentów na szybkie ogarniecie domu, chętnie pokazuje ważne momenty. Święta, urodziny, wspólne wyjazdy - takich uroczystości i rodzinnych chwil jest naprawdę dużo.

 
 

Mąż pokazał, jak zachowywała się jego żona w ciąży.Mąż parodiuje ciężarną żonę i pokazuje krępujące momenty

Więcej o: