Mąż Lary Gessler trafił po porodzie do szpitala. "Potrzebowałem pomocy"

Lara Gessler i Piotr Szeląg miesiąc temu powitali na świecie swoje drugie dziecko. Nowa sytuacja i nadmiar obowiązków rodzicielskich sprawił, że życie całej rodziny wywróciło się do góry nogami. Teraz wyszło na jaw, że Szeląg przebywał nawet w szpitalu. - Czułem dużo lęków - zdradził.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Mąż Lary Gessler trafił do szpitala. "Żeby wyhamować, potrzebowałem pomocy"

Lara Gessler i jej mąż Piotr Szeląg niedawno świętowali pierwszy miesiąc życia swojego synka. Chłopiec nazywa się Bernard Gessler-Szeląg. Z opisu jednej z fotografii na Instagramie wynika, że maluch ma dwa nazwiska, co może być dla wielu sporym zaskoczeniem. Teraz dumni rodzice pokazali serię zdjęć z pierwszych dni życia Bernarda. 

To był szalony miesiąc Bernardzie, naprawdę szalony miesiąc. Przygotowując się na twoje przyjście, spełniło się kilka moich marzeń, o których kiedyś ci opowiem. Kocham cię bardzo i jestem wdzięczny twojej mamie, że jest taka silna i wspaniała. Brawo Lara Gessler. Brawo Bernard Gessler-Szeląg 

- napisał tata Bernarda.

Piotr SzelągPiotr Szeląg Fot. Instagram/piotr.szelag

 

Jedno ze zdjęć szczególnie zwróciło uwagę obserwatorów. Piotr Szeląg leży na szpitalnym łóżku i obejmuje swojego ukochanego synka. Kadr nieco zaniepokoił fanów. Ci zaczęli pytać go, co dokładnie się stało. 

Przed porodem czułem dużo lęków o Larę i Bernarda. Po porodzie wszystko odpuściło, ale żeby wyhamować, potrzebowałem pomocy

- wyjaśnił w komentarzu pod serią zdjęć. 

Piotr Szeląg odpowiada na komentarzePiotr Szeląg odpowiada na komentarze Fot. Instagram/piotr.szelag

Lara Gessler pokazała rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler?

Lara Gessler jakiś czas temu zamieściła na instagramowej relacji nowe zdjęcie syna, którego widać w całej okazałości. Kilkudniowy wnuk Magdy Gessler uroczo uciął sobie drzemkę. Trzeba przyznać, że chłopiec wygląda naprawdę uroczo.

To nie pierwszy raz, kiedy żona Piotra Szeląga pokazała w sieci wizerunek chłopca. Kiedy tylko pojawia się nowe zdjęcie pociechy, to fani chętnie je komentują. Coraz częściej można przeczytać stwierdzenia, że mały Bernard jest podobny do swojej babci - Magdy Gessler. A wy, drodzy internauci, jakie macie zdanie na ten temat? 

Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler?Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler? Instagram, screen: @lara_gessler

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.