Mama nosi przy sobie sześć parówek. Nagrała, co z nimi robi, gdy wychodzi z dzieckiem

Wiele osób, a szczególnie rodziców, doskonale zdaje sobie sprawę, jak drogie są wszelkie rozrywki dla nich, a także jedzenie na mieście. Zwykła bułka z odrobiną wędliny i sera potrafi kosztować krocie. Jednak jedna z mam znalazła sposób na to, jak można zaoszczędzić fortunę na przekąskach dla dzieci i podzieliła się filmikiem w mediach społecznościowych. Parówki z wody zrobiły furorę.

Sposób na tanie przekąski na mieście? Wystarczy przygotować je wcześniej w domu. Tylko większość dzieci to prawdziwe marudy i niejadka, więc nie bardzo przekona ich zwykła kanapka. Wybiorą raczej hot doga z przydrożnego baru, czy innej knajpki. Jednak jedna z mam ma i na to sposób.

Zobacz wideo Powtórka z geografii - hot dogi z czterech stron świata

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ta mama nosi przy sobie szczęść parówek. Mądry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy

The_mcdevitt_mumma, to tiktokowy pseudonim jednej z mam, której aktywność w mediach społecznościowych śledzi tysiące rodziców. Na swoim Instagramie publikuje zdjęcia i relacje, jak wygląda jej życie z dziećmi.

Jest pranie, sprzątanie i gotowanie - brak tam cukierkowych kadrów i pięknych stylizacji. Już jakiś czas temu, na swojego TikToka wrzuciła filmik o tym, jak można zaoszczędzić pieniądze na przekąskach dla dzieci. Wiadome jest, że jedzenie na mieście potrafi kosztować krocie, a w dzisiejszych czasach - każda zaoszczędzona złotówka jest ważna. Jednak nie zawsze kanapka zabrana z domu jest taka fajna, co hot dog z popularnego baru. Jednak The_mcdevitt_mumma ma i na to sposób. Wystarczy zaopatrzyć się w termos.

Kamera zarejestrowała furię dziecka. Mama straciła cierpliwość. 'Miałam tak dzień w dzień'Kamera zarejestrowała furię dziecka. Poszło o komputer. "Miałam tak dzień w dzień"

The_mcdevitt_mumma opublikowała na swoim TikToku jak przygotowuje ciepłe przekąski dla dzieci. Planując zabawy w parku, warto zaopatrzyć się w jedzenie. Jej sposób jest banalnie prosty. Wystarczy termos, gorąca woda i parówki. Co z nimi robi? Otóż parówki wrzuca do termosu, zalewa je wrzątkiem i wszystko szczelnie zamyka. Tak przygotowane przekąski zabiera razem z bułkami i sosami, które uwielbiają jej dzieci. Już nie musi wydawać fortuny na kupowanie hot dogów w barze. Ma je zawsze przy sobie.

Wielu rodziców, którzy obejrzeli film - są pod wrażeniem jej pomysłowości.

Woww! Dzięki za ten świetny pomysł
To takie mądre!!!
To sprawi, że wycieczki do parku będą o wiele łatwiejsze, dziękuję
Czuje, że dzięki temu pomysłowi, zaoszczędzę niezłą fortunę

- piszą użytkownicy internetu, którzy obejrzeli film.

Anna Lewandowska pokazała pokój córekAnna Lewandowska pokazała, jak jej córki żyją w Hiszpanii. Jest luksusowo

Więcej o: