Anna Lewandowska pokazała, jak jej córki żyją w Hiszpanii. Jest luksusowo, a ten fotel to hit

Anna Lewandowska opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcia nowego pokoju swoich córek. W związku z transferem Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony całą rodziną przenieśli się do Hiszpanii. Jak żyją?

 zWięcej z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Anna Lewandowska niedawno zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym przyznała, że bycie rodzicem, to bardzo trudna i odpowiedzialna sprawa. Jak podkreśliła, często zastanawia się, jak zrobić wszystko, żeby córki wyniosły z domu, to co najcenniejsze.

Spędziliśmy z Robertem wiele godzin, dyskutując o tym. Chcemy, aby zawsze czuły się kochane, miały poczucie własnej wartości oraz wiedziały, że jako rodzice jesteśmy i zawsze będziemy obok

- podkreślała. Każda przeprowadzka wiąże się dla dziecka z ogromnymi emocjami, ale rodzice zadbali o to, żeby dziewczynki czuły się komfortowo w ich nowym domu. 

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała hiszpański pokój córek

Początkowo całą rodziną zamieszkali w domu na Majorce, który kupili w zeszłym roku. Było to jednak rozwiązanie tymczasowe. Kiedy znaleźli odpowiednią posiadłość, przeprowadzili się do Katalonii. To właśnie tam Laura i Klara rozpoczęły proces adaptacji w nowych placówkach edukacyjnych, a rodzice zadbali o to, żeby po powrocie do domu niczego im nie brakowało. 

Anna Lewandowska InstagramAnna Lewandowska Instagram Anna Lewandowska Instagram

Kolorem dominującym w pokoju dziewczynek jest pudrowy róż. Zarówno ściany, jak i dodatki utrzymane są w jego odcieniach. Dziewczynki mają pojedyncze łóżka z dużą ilością różowych poduszek i kocami w podobnym kolorze. Mama zadbała również o ich bezpieczeństwo, instalując przy łóżku barierkę chroniącą przed upadkiem. 

Anna Lewandowska InstagramAnna Lewandowska Instagram Anna Lewandowska Instagram

Prawdziwym hitem jest jednak wiklinowy fotel, który znalazł miejsce w przestrzeni pomiędzy łóżkami. Mebel w balijskim stylu może służyć dziewczynkom za prawdziwy tron. Ceny podobnych foteli  wahają się od 1000 do nawet 5000 złotych.

Więcej o: