Kaja Burneika urodziła dzieci rok po roku, a Mama na obrotach została gwiazdą TikToka [MAMY CZAS]

W siódmym odcinku "Mamy czas" Kaja Burneika opowie nam o tym, z jakimi wyzwaniami wiąże się urodzenie dzieci rok po roku. Dowiemy się również, jaką mamą jest Mama na obrotach, czyli Klaudia Klimczyk.

Więcej odcinków "Mamy czas" obejrzysz na Gazeta.pl.

Gośćmi nowego odcinka "Mamy Czas" są Kaja Burneika i Mama na obrotach

Kaja Burneika jest partnerką kulturysty Roberta Burneiki, a także mamą dwóch uroczych córeczek: Gai i Mai. Dziewczynki przyszły na świat rok po roku i w programie "Mamy czas" rozmawiamy właśnie o tym, jak wpłynęło to na życie rodziców. 

Nie była to świadoma decyzja, po prostu tak się nam przytrafiło

- mówi Kaja. Od tamtej pory dzielą się z partnerem obowiązkami. Jak przyznaje nasza rozmówczyni, są rzeczy, w których to ona sprawdza się lepiej np. zmiana pieluch, niektóre zadania pozostawia jednak Robertowi. 

 

Naszym drugim gościem jest Klaudia Klimczyk, czyli Mama na obrotach. Jej profil na TikToku śledzi prawie 4 mln osób, a internauci kochają ją za luz i poczucie humoru. Rozmawiamy o tym, jaką mamą jest poza kamerami i jak sukces w mediach społecznościowych odbił się na jej prywatnym życiu. 

 

Położna Dominika radzi mamom, żeby podchodziły do porad z TikToka z rozwagą

W temacie TikToka pozostaniemy również w segmencie "Rady położnej". Dominika Lipiak tym razem poruszy temat instruktaży porodowych, które pojawiają się w mediach społecznościowych. Położna zwraca uwagę na to, że niezależnie od treści, jakie przyswajamy w internecie, najważniejsze jest słuchanie swojego ciała i osób, które prowadzą ciążę. Podpowiada też, jak przygotować się do porodu

W ostatniej części zapraszamy na wspólny trening z Edytą Litwiniuk.

Małgorzata Rozenek-Majdan łączy siły z politykami w walce o in-vitro, a Renata Przemyk wspomina adopcję córki [MAMY CZAS]Małgorzata Rozenek-Majdan łączy siły z politykami w walce o in vitro [MAMY CZAS]

Więcej o: