Księżna Kate ma dla świeżo upieczonych mam jedną radę. Przyda się każdemu rodzicowi

Księżna Kate, jako żona następcy tronu, wraca do swoich obowiązków. Po śmierci królowej Elżbiety II dwór królewski musi na nowo pełnić swoje monarsze obowiązki, w tym również sama księżna Walii. Wybrała się ona z wizytą do Royal Surrey County Hospital na oddział położniczy, gdzie rozmawiała ze świeżo upieczonymi mami. Podzieliła się z nimi jedną radą.

Księżna Kate to doświadczona mama. Ma przecież trójkę dzieci i nie obce są jej sprawy związane z ciążą, samym porodem, czy opieką nad maluchami. Pierwsze szlify zdobywała, kiedy na świecie przywitała kolejno: księcia George, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.

 

Niedawno księżna Kate pojawiła się w jednym ze szpitali, na oddziale położniczym, gdzie chętnie rozmawiała zarówno z personelem, jak i świeżo upieczonymi mamami.

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Księżna Kate - mama trójki dzieci i jej rady

Chociaż jest księżną, żoną przyszłego następcy tronu, to nie uchylała się od matczynych obowiązków. W miarę możliwości stara się spędzać jak najwięcej czasu ze swoimi dziećmi. Tym razem, bez swoich pociech i męża pojawiła się w szpitalu w Surrey, na oddziale położniczym. Jej mąż, książę William nie mógł jej towarzyszyć, bo jak informuje "Daily Mail", miał bowiem zaplanowane spotkanie z młodymi piłkarzami na treningu w St. George's Park.

Okazja wybrania się na oddział położniczy, gdzie przebywają świeżo upieczone mamy wraz ze swoimi dziećmi, była doskonałym momentem do wspomnień. Sama księżna podczas spotkania z pacjentkami podobno chętnie opowiadała o swoich doświadczeniach porodowych. Miała też kilka porad dla kobiet, które właśnie zostały mamami.

Założę się, że nie możesz się doczekać, aby wrócić do domu i pokazać dziecko rodzinie. Jednak bez względu na to, co każdy opowiada i czego możesz się spodziewać – urodzenie dziecka jest zupełnie innym przeżyciem. Można mieć wyobrażenie o tym, jak to wszystko będzie przebiegać, jednak każdy poród jest inny

- mówiła księżna podczas spotkania z pacjentkami oddziału położniczego.

Zatrzymanie (zdjęcie ilustracyjne)Dyrektor szkoły okradał uczniów. Miał przywłaszczyć sobie pieniądze na wycieczkę

Szpital, który dba o pacjentów. Doceniała to księżna Kate

Księżna Walii w pojedynkę reprezentowała monarchię na spotkaniu z przedstawicielami oddziału położniczego w szpitalu Royal Surrey County Hospital. Jednostka ta otrzymała w maju złotą nagrodę UNICEF za "wybitną pracę wspierającą relacje między rodzicami a niemowlętami".

Miło było poznać niektóre z nowych matek i ich dzieci, które są wspierane przez tak wspaniały zespół w szpitalu.

- napisała księżna na Twitterze.

Dziecko podczas polowania (zdjęcie ilustracyjne).Dzieci będą mogły brać udział w rzezi zwierząt? Rząd może do tego dopuścić

Więcej o: