Agata Rubik zaskoczyła szczerym wyznaniem. "Rodzina nam się powiększyła"

Agata Rubik w najnowszym poście na Instagramie poinformowała, że jej rodzina właśnie się powiększyła. Celebrytka przedstawiła nowego członka rodziny. - Ale synka jak nie było, tak nie ma - napisała pod zdjęciem z przymrużeniem oka.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Agata Rubik podzieliła się swoim szczęściem. Pokazała rodzinne zdjęcie

Agata Rubik w najnowszym wpisie na Instagramie zaskoczyła fanów i oświadczyła, że właśnie powiększyła jej się rodzina. Celebrytka już od jakiegoś czasu zabiegała o nowego członka rodziny. Jak dowiadujemy się z Instagrama, do ich rodziny dołączyła suczka będąca australijskim labradoodlem. Celebrytka zdradziła, w jakiej hodowli kupili szczenię.

Rubik od dawna nie ukrywała, że uwielbia czworonogi. Niekiedy zabierała na długie spacery psa sąsiadki - Zofii Zborowskiej. Wiesia jest z Zosią od stycznia 2017 roku. Celebrytka założyła jej nawet konto w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie publikują przeróżne zdjęcia suczki. Widać, że aktorka otoczyła Wiesię ogromną miłością, której z pewnością brakowało jej w schronisku. Z pewnością podobne relacje wywiążą się z czworonogiem w rodzinie Rubików. 

Rodzina nam się powiększyła, ale synka jak nie było, tak nie ma. Czekaliśmy na nią długo i oto jest. Poznajcie Coogee

- napisała pod rodzinnym zdjęciem. 

 

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Fanka: Ale się rozkręciłeśMichał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty. Fanka: Ale się rozkręciłeś

Fanka: Pasuje wam idealnie. Pan Piotr nadal jest rodzyneczkiem rodziny

Pod wpisem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zachwycili się nowym członkiem rodziny i przyznali, że uroczy piesek bardzo pasuje do Rubików. 

Piesio cudny.
Piękny widok, rodzinka w komplecie.
Piękna i jaka do was podobna.
To cudo takie pastelowe i kolorystycznie dopasowane. Jesteście kompletni i śliczni!
Kolejna pięknotka w waszym domu.
Nowy, piękny etap życia.
Ależ wy wszyscy jesteście śliczni! Aż miło patrzeć!

- czytamy w komentarzach. Byli też tacy internauci, którzy podkreślili, że Piotr w dalszym ciągu pozostanie z tego względu, że nowy członek rodziny to urocza suczka. 

Pasuje wam idealnie. Pan Piotr nadal jest rodzyneczkiem rodziny.
Piotr jednak zostanie rodzyneczkiem.

Katarzyna Sokołowska pokazała kadry z synem i mężem. Fanka patrzy na dziecko. 'Nie wierze'Sokołowska pokazała kadry z synem i mężem. Fanka patrzy na dziecko. "Nie wierzę"

Korzyści z posiadania psa dla dziecka i dla rodziny jest mnóstwo

Plusów z posiadania psa w domu, w którym wychowuje się dziecko jest mnóstwo. Niektórzy specjalnie decydują się na zakup zwierzęcia, gdy rodzi się maluch. Posiadanie czworonożnego towarzysza zapobiega stanom depresyjnym, zmniejsza poziom stres i lęku. Poza tym rozbudza u dziecka ciekawość, uczy cierpliwości, a także odpowiedzialności czy wrażliwości na cierpienie innych. Dziecko stara się nadążyć za czworonogiem, więc dorównuje mu także fizycznie.

Dziecko chciało coś wyjaśnić.Otworzyła drzwi do pokoju dziecka. W łóżeczku był niespodziewany lokator

Więcej o: