Hilary Swank ogłosiła ciążę w wieku 48 lat. Ludzie nie mają litości: Znęcanie się nad dziećmi

Hilary Swank, zdobywczyni Oscara ogłosiła, że zostanie matką. - To prawdziwy cud! Od dawna marzyłam o macierzyństwie - powiedziała aktorka.

Zdobywczyni Oscara

Hilary Swank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Dwukrotną laureatką Oscara za rolę transpłciowego chłopaka w "Nie czas na łzy" z 1999 roku i bokserki w "Za wszelką cenę" z 2005 roku.

48-letnia Hilary Swank razem z mężem Philipem Schneiderem spodziewają się swoich pierwszych dzieci. Para czeka na narodziny bliźniąt. Aktorka podzieliła się tą informacją w programie  "Good Morning America":

To coś, o czym chciałam powiedzieć od dłuższego czasu. Będę matką, i nie tylko jednego dziecka, ale dwójki dzieci. To wspaniałe uczucie, móc o tym mówić i dzielić się tym. 

6 października ma mieć premierę nowy serial z udziałem Swank pt. "Alaska Daily", w którym aktorka wcieli się w rolę dziennikarki śledczej.

Gratulacje złożyli aktorce znajomi z planów filmowych, m.in. Sharon Stone:

Tak się cieszę twoim szczęściem.

Kontrowersje wokół wieku aktorki

Chociaż Swank jest szczęśliwa, wygląda na to, że przyjdzie jej zmierzyć się z okrutną krytyką. Tylko w mediach społecznościowych pod jej zdjęciami od oficjalnego komunikatu, pojawiły się przepełnione goryczą komentarze. Chodzi o dojrzały wiek aktorki:

Spójrz na siebie. Dlaczego chcesz mieć dzieci? To znęcanie się na nimi!

Kim jest partner aktorki?

Ze Schneiderem Hilary Swank związała się w 2016 roku. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu.

To niesamowite móc powiedzieć „tak" mężczyźnie moich marzeń

– opowiadała aktorka w „Vogue’u.

Swank nie jest zaskoczona ciążą bliźniaczą. Otwarcie mówi o tym, że bliźnięta rodziły się w jej oraz w męża rodzinie od pokoleń.

 
Więcej o: