Dziewczynka straciła włosy. Fryzjerka pokazała film gdy mała zobaczyła się w peruce

Peruka to spory wydatek, nie każdy może sobie na niego pozwolić. Na szczęście dziewczynka z tego nagrania dostała perukę. Na nagraniu uwieczniono jej reakcję, gdy po raz pierwszy zobaczyła się w lustrze z "nowymi" włosami.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Dziewczynka z prezentowanego poniżej nagrania w efekcie choroby straciła włosy. Można sobie tylko wyobrazić, jak na tym fakcie ucierpiała jej pewność siebie. Okazało się jednak, że dostanie perukę. Filmik został nakręcony w zakładzie wytwarzającym peruki w momencie, gdy bohaterka nagrania pierwszy raz mierzyła tę stworzoną dla niej. Miała zamknąć oczy i otworzyć je, dopiero gdy peruka będzie już na głowie. Gdy zobaczyła swoje odbicie w lustrze, nie mogła uwierzyć swoim oczom. Na jej twarzy pojawiło się szczęście i wielki uśmiech. Dziewczynka z niedowierzaniem dotykała nowych włosów, nie odrywając oczu od lustra.

Dziewczynka była zaskoczona swoim odbiciem w lustrze.Dziewczynka była zaskoczona swoim odbiciem w lustrze. Instagram/wigsbytiffani/screen

10-latek znalazł 10 tysięcy złotych. Chłopiec otrzymał nagrodę z rąk policji10-latek znalazł 10 tysięcy złotych. Otrzymał wyjątkową nagrodę z rąk policji

Internauci wzruszeni reakcją dziewczynki

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy wzruszonych internautów. Pisali:

Jako fryzjerka zalałabym się łzami gdybym zobaczyła to szczęście osobiście
Jest piękna z nią i bez niej. Dziewczyno, jesteś szczęściem i radością, a twój uśmiech daje wszystkim nadzieję!
Jest piękna niezależnie od wszystkiego
Spójrzcie na jej uśmiech!
Nie trzeba żadnych słów!
Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Nie każdy może sobie pozwolić na perukę

Dobrej jakości peruka to spory wydatek. W naszym kraju peruki z naturalnych włosów nie są refundowane, a kosztują od dwóch do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ich cena zależy m.in. od długości pasm, gęstości, ale także tego, z jakich włosów zostały zrobione (najdroższe są europejskie, brazylijskie, czy azjatyckie są znacznie tańsze). Istnieją fundacje, które zajmują się pozyskiwaniem włosów na peruki i przekazywaniem gotowych peruk osobom, które ich potrzebują. Jeśli chcemy oddać włosy na ten cel, muszą mieć minimum 25 cm długości, z takich perukarz jest w stanie stworzyć perukę o pasmach długości 15 cm. Włosy, które chcemy obciąć w takim celu nie mogą być rozjaśniane, ani poddane zabiegom typu trwała ondulacja, czy keratynowe prostowanie.

Jessica i Amelia w szpitalu.Matka mówi o chorobie, która naśladuje objawy ciąży: Byłam pewna, że wrócę do domu i umrę

Więcej o: