Katarzyna Sokołowska zdradziła drugie imię dziecka. Też ma trzy litery. Fanka: "Mały bohater"

Katarzyna Sokołowska jest świeżo upieczoną mamą, która czasem dzieli się z fanami fotkami ze swoim maluszkiem. Teraz celebrytka postanowiła zdradzić jego imię. Na Instagramie napisała nie tylko jak ma na pierwsze, ale i drugie imię.

Więcej aktualnych informacji z życia gwiazd na stronie Gazeta.pl

49-letnia Katarzyna Sokołowska, znana reżyserka pokazów mody, choreografka i gwiazda telewizji, a także jurorka programu "Top Model" w kwietniu poinformowała, że spodziewa się dziecka. Gwiazda zaszła w ciążę metodą in vitro, o czym od początku otwarcie mówiła. Mamą została 18 lipca, na świat przyszedł synek Kasi i jej partnera - Artura Koziei, przedsiębiorcy i inwestora. Po porodzie Gwiazda zapewniła, że jest w dobrej formie, zarówno tej psychicznej, jak i fizycznej i jest pewna, że dobrze się odnajdzie w roli mamy.

Hilaria Baldwin pokazuje ciało po siódmej ciążyHilaria Baldwin urodziła siódme dziecko. Zradziła imię i wyjaśniła jego znaczenie

Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcie dziecka

Katarzyna Sokołowska jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie chętnie publikuje zarówno zdjęcia związane ze swoją karierą zawodową, jak i te pokazujące jej życie prywatne. Od chwili narodzin dziecka kilkakrotnie już chwaliła się rozczulającymi kadrami z maluszkiem. Niedawno Kasia wraz z partnerem i dzieckiem przebywała na egzotycznych wakacjach. Gwiazda opublikowała rodzinne zdjęcia z tego wyjazdu. Opatrzyła je komentarzem: "Dzień Chłopaka obchodzimy teraz cały rok". Jedna z internautek odpowiedziała jaj: "A Dzień Dziecka dożywotnio. Teraz to będzie najważniejsze święto w rodzinie".

 
Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy internautów: 

Ile słodyczy!
Będą chłopaki Panią rozpieszczać
Pierwsze zdjęcie cudowne! Obowiązkowo do ramki
Tak wygląda miłość
Delektujcie się tym czasem, tak szybko mija…

- pisali. Teraz celebrytka opublikowała kolejne zdjęcia synka, a właściwie samych jego nóżek i opatrzyła je komentarzem zdradzającym imiona: "Ivo Lew 3 miesiące". Pod postem wywiązała się dyskusja użytkowników Instagrama dotycząca pokazywania lub nie twarzy dzieci w mediach społecznościowych. Ktoś skrytykował fakt ukrywania buzi chłopca na fotkach. Jedna z internautek stanęła w obronie Kasi Sokołowskiej:

Rób co chcesz i pozwól innym. Nie wymagaj od innych, tylko dlatego, bo Ty sobie czegoś życzysz.

Ktoś inny napisał o chłopcu: "Mały bohater".

 

Ukrywała ciążę przed mężemUkrywała ciążę przed mężem. Aparat uchwycił moment, gdy prawda wyszła na jaw

Więcej o: