Mama robi z niej żywą lalkę? Internauci nie dowierzają, że to rzęsy dziecka

Nylah Castillo ma dopiero trzy latka, jednak już została gwiazdą internetu. Wszystko to za sprawą jej wyjątkowej urody - pełnych ust, niebieskich oczu, niezwykle długich rzęs oraz czarnych włosów, które... towarzyszą jej już od urodzenia! Choć wielu internautów zachwyca się dziewczynką, to inni zwracają uwagę na inną kwestię.

Stephanie Castillo jest mamą trójki dzieci - Jaydena, Amayah oraz Nylah. To właśnie ta ostatnia pociecha kobiety cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Trzyletnia dziewczynka budzi zachwyt wśród internautów, którzy uważają, że wygląda jak prawdziwa lalka. Wielu twierdzi także, że malutka Nylah jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widzieli. Część osób jest jednak zdania, że mama jedynie kreuje jej wizerunek w ten sposób, a ubrania, które dla niej wybiera, nie zawsze są odpowiednie. 

Zobacz wideo Kamil Baleja mówi, jak naprawdę wygląda życie rodzica. "Próżność i ego, nic więcej"

Najpiękniejsza dziewczynka świata? Nylah ma dopiero trzy latka

Stephanie Castillo zgromadziła na instagramowym profilu 200 tys. użytkowników. To właśnie tam dzieli się urokami macierzyństwa oraz materiałami video ze swoimi dziećmi. Zamieszczane treści gromadzą ogromną liczbę komentarzy oraz polubień. Największą gwiazdą jej profilu jest bez wątpienia trzyletnia Nylah. Dziewczynka wyróżnia się niezwykłą urodą. Internauci zachwycają się jej dużymi niebieskimi oczami, długimi rzęsami oraz gęstymi włosami. Co ciekawe Nylah przyszła na świat już z gęstą czupryną. 

Chłopiec-panda urodził się ze znamionami na całym cieleDziecko panda ma już 3 latka. Lekarze nie dawali mu szans

 

Mama robi z niej żywą lalkę? Niektórzy internauci zaniepokojeni

Na profilu Stephanie można znaleźć wiele nagrań i zdjęć z Nylah w roli głównej. Chociaż większość komentarzy to komplementy na temat jej urody, to niektórzy internauci wyrażają zaniepokojenie zachowaniem matki. Uważają, że nie wszystkie ubrania, które nosi dziewczynka, są odpowiednie dla dziecka w tym wieku. Inni z kolei dopatrują się makijażu na jej twarzy. 

Jeden wywiad odmienił życie kukurydzianego chłopcaKukurydziany chłopiec jest prawdziwą gwiazdą. Internauci go kochają, a wszystko za sprawą jednego wywiadu

W wieku trzech lat nosi takie kolczyki. To bardzo niebezpieczne

- pisała jedna z użytkowniczek. 

Obrzydliwe jest ubierać dziecko w kabaretki 

- czytamy. 

Kiedy nakładasz maluchowi konturówkę do ust...

- pisała inna internautka. 

Wykorzystywanie dzieci nie jest ok, to nawet nie jest słodkie

- można przeczytać pod jednym z nagrań. 

 
 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: