Katarzyna Sokołowska pokazała kadry z synem i mężem. Fanka patrzy na dziecko. "Nie wierzę"

Katarzyna Sokołowska niedawno została po raz pierwszy mamą. Gwiazda aktualnie przebywa wraz z synem i mężem na urlopie w Grecji. Urocze kadry udowadniają, że rodzina uwielbia spędzać czas razem. Jedna z fanek zwraca uwagę na włosy kilkumiesięcznego Iwa. - Nie wierzę - napisała internautka w komentarzu pod fotografią.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Katarzyna Sokołowska niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka tym samym udowodniła, że na macierzyństwo nigdy nie jest za późno. Zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. Jej droga do rodzicielstwa była okupiona sporym bólem. Sokołowska wcześniej poroniła. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że nie przejmuje się późnym macierzyństwem i wierzy, że świetnie sobie z nim poradzi. Zapewniła wówczas, że jest w dobrej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Teraz pokazuje w sieci, jak odnajduje się w roli świeżo upieczonej matki. Widać, że rodzicielstwo ją uskrzydla. 

Zobacz wideo Dlaczego Izabela Janachowska udostępnia wizerunek syna? Powód banalny

Katarzyna Sokołowska pozuje z rodziną na wakacjach

Katarzyna Sokołowska opublikowała na Instagramie kilka uroczych zdjęć z wakacji, na których pozuje wraz z kilkumiesięcznym synem i mężem. Rodzina relaksuje się w malowniczej Grecji. Celebrytka w opisie fotografii przyznała, że jej syn i mąż obchodzą z nią Dzień Chłopaka cały rok.  

Dzień Chłopaka obchodzimy teraz cały rok

- podkreśliła celebrytka.

 

Internautka patrzy na włosy Iwa: Nie wierzę

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Obserwatorzy Sokołowskiej napisali pod wpisem na Instagramie wiele ciepłych słów. Większość z nich zapewniła, że pięknie patrzy się na rodzinę, która tak bardzo się kocha. Inni wspomnieli o późnym macierzyństwie, które daje dużo satysfakcji i siły. 

Cudowny! I te małe stópeczki do całowania. Boże, jaki kochany.
Ile słodyczy.
Cudna rodzinka.
Cudowny syneczek, uwielbiam was. Przytulam całym sercem.
Piękni rodzice i cudowny maluszek.
Wyczekiwane. Znam ten stan i też mam Iwo

- czytamy w komentarzach. Były też takie obserwatorki, które zwróciły uwagę na pewien szczegół. Chodzi o fryzurę kilkumiesięcznego chłopca: 

Nie wierzę. On ma więcej włosów na głowie, niż ja! 

- zażartowała internautka, a inna dodała: 

Jakie ma cudne włoski!

Przyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice przebrali go za ElvisaPrzyszedł na świat z bujnymi włosami. Rodzice przebrali go za Elvisa

Więcej o: