Ojciec prowadził syna na smyczy. Nie wiedział, że idący za nimi mężczyzna wyciągnął kamerę

Dyskretnie nagrywał dziecko prowadzone na smyczy przez tatę. "Wolę być oceniany przez obcych ludzi, niż pozwolić, aby moje dziecko gdzieś uciekło" - komentuje internauta.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, udostępniania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Zasłynęła za sprawą układów tanecznych nagrywanych przez nastolatki, ale z czasem pojawiło się na niej o wiele więcej treści. Obecnie na TikTok nie brakuje zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, relacji z dalekich podróży oraz wydarzeń rodzinnych i zabawnych filmików ze zwierzętami w roli głównej. Można tam także znaleźć materiały autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi odbiorcami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi.

Dyskretnie nagrywał ojca, który prowadził dziecko na smyczy

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Na zdjęciu: Screen z Facebooka.Patryk zmarł w szkole, po zajęciach. Zasłabł nagle, nieznane są przyczyny śmierci

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Na profilu na TikToku @dr_renard_33 opublikowano nagranie ze spaceru. TikToker przechadzający się ulicą zauważył tatę prowadzącego synka na smyczy przyczepionej do puchatego plecaczka i zaczął go nakrywać. Zrobił także zbliżenie na minę zaskoczonego przechodnia.

Pod nagraniem pojawiła się masa komentarzy. Wielu internautów przyznało, że zakładanie dzieciom szelek lub smyczy przymocowanych do plecaków jest bezpiecznym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku małych i szybkich uciekinierów. Wśród komentujących były również osoby, którym nie podobało się to rozwiązanie.

Haha. Te dzieciaki są czasem jak gwiazdy bieżni, szczególne, kiedy zobaczą coś, czego bardzo pragną
To nie jest śmieszne. Byłam świadkiem sytuacji, w której dziecko prawie zostało porwane. Matka przypięła mu taką smycz, więc facet nie mógł go zabrać. Świat jest naprawdę niebezpieczny
Moja mama przypinała mi taką smycz dopóki nie skończyłem pięciu lat
Wolę być oceniany przez obcych ludzi, niż pozwolić, aby moje dziecko gdzieś uciekło
Jeśli jesteś tak leniwy, żeby przypinać dziecku smycz, uważam, że nie powinieneś w ogóle mieć dzieci

- pisali.

NoworodekImię dla chłopca, które spadło o cztery miejsca w rankingu

Więcej o: