Mama kąpała bliźniaczki w zlewie. Internauci zwrócili uwagę na to, co pływa w wodzie

Lina i Gaya, dwuletnie bliźniaczki są prawdziwymi gwiazdami TikToka. Dziewczynki zostały nagrane przez rodziców w trakcie relaksującej kąpieli w... kuchennym zlewie wypełnionym owocami.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Lina i Gaya są uroczymi bliźniaczkami i prawdziwymi gwiazdami TikToka. Dziewczynki przyszły na świat 20 sierpnia 2020 roku i od tego czasu na TikToku na koncie alitamuradjyan można oglądać zamieszczane regularnie przez ich rodziców nagrania. Są filmiki z zabaw, spacerów, wycieczek, imprez rodzinnych, czy wesołych wyjazdów wakacyjnych. Ich konto obserwuje ponad 340 tys. internautów. 

Niedzielna msza święta w szczecińskiej katedrze.Skandaliczne słowa księdza na mszy z udziałem dzieci. "To była makabra"

Rodzice zamieszczają reżyserowane nagrania

Część zamieszczanych na TikToku filmików z bliźniaczkami w roli głównej, to spontaniczne nagrania, jednak jest sporo takich, które zostały przez rodziców wyreżyserowane i włożyli oni wiele wysiłku, w przygotowanie wszystkiego. Oddzielną grupę stanowią filmiki z jedzeniem. Na jednym dziewczynki siedzą w garnkach z makaronem spaghetti, na innym - w zlewie wypełnionym warzywami (brokułami i kalafiorami). Szczególne zainteresowanie internautów wzbudziło jednak nagranie z nietypowej kąpieli z owocami. 

Dziewczynki kąpią się w zlewie z owocami

Na filmiku widać dziewczynki, każda siedzi w jednej komorze zlewu. Mają na sobie różowe kostiumy i pasujące do nich opaski na głowie. Wyglądają niczym w spa. Dzieci siedzą w zlewie wypełnionym wodą i owocami - truskawkami i plasterkami cytryn. Widać, ze dobrze się bawią. Nagranie zostało odtworzone 8,8 mln razy i doczekało się półtora tysiąca komentarzy. Niektórzy użytkownicy TikToka zachwycali się pomysłem rodziców, stwierdzili, że dziewczynki są urocze, kilka rozbawionych osób zwróciło uwagę, że ta, która ma do dyspozycji truskawki jest w lepszej sytuacji, bo wyraźnie zadowolona je podjada.

Zobacz wideo Bankowanie krwi pępowinowej to poważna decyzja.

Internauci stwierdzili, że rodzice marnują jedzenie

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników TikToka, którzy stwierdzili, że to marnowanie jedzenia. Pisali: 

Trochę marnowanie jedzenia
Ale marnotrawstwo
Szkoda jedzenia
Te dzieci mogły tam nasikać.

Jeden z internautów zamieścił zabawny komentarz: 

Mmmm zupa z dzieci z aromatem cytryny i truskawki... moja ulubiona.

Udawała, że jej dziecko jest niemowlęciem, by zaoszczędzić na wejściu do parku. Nie wiedziała, że jest nagrywanaNagrała mamę w parku rozrywki. Pokazała do czego jest zdolna, aby mniej zapłacić

Więcej o: