Anna Lewandowska pokazała nowy pokój córek. Zobaczcie tylko, co wisi na ścianie

Anna Lewandowska przypadkiem pokazała kadr z pokoju swoich córeczek. Klara i Laura bawią się w praktycznym, a zarazem modnym pomieszczeniu. Ich rodzice zadbali o każdy szczegół. Dziewczynki mają do dyspozycji także telewizor.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co to są komórki macierzyste i dlaczego warto zainteresować się tym tematem już w ciąży?

Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Są tam hiszpańskie akcenty? 

Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie uroczy kadr, na którym bawi się z córkami. Zdjęcie wykonano w ich pokoju dziecięcym, który urządzony został w jasnych kolorach z przewagą beżu. Choć dominują tam drewniane elementy, to cały wystrój sprawia wrażenie nie tylko modnego, ale i nowoczesnego. Na ścianie jest położona biała farba. Dziewczynki mają do dyspozycji uroczy stolik z krzesełkami i podłużną komodę. Uwagę zwraca także szara, miękka wykładzina. W pokoju jest sporo zabawek, a na ścianie wisi duży telewizor. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska po raz kolejny pokazała twarze córek. Tym razem z nieco innej perspektywy

Anna Lewandowska w miniony weekend świętowała swoje 34 urodziny. Trenerka wraz z przyjaciółmi wybrała się do Serbii, gdzie beztrosko bawiła się w jednym z serbskich klubów, odpoczywając od codziennych obowiązków rodzicielskich i zawodowych.

Po powrocie do domu trenerka zamieściła na InstaStories urocze zdjęcie Laury i Klary, które siedziały na schodkach ubrane w te same stylizacje w różowym kolorze i związane włosy w dwa kucyki. Dziewczynki spoglądają na siebie i są bardzo roześmiane. Choć na zdjęciu nie widać całych twarzy córek Lewandowskich, to z tego kadru można wywnioskować, że Laura do złudzenia przypomina mamę, a Klara to skora zdjęta z Roberta.

Anna Lewandowska w końcu to zrobiła. Pokazała twarze Klary i LauryAnna Lewandowska w końcu to zrobiła. Pokazała twarze Klary i Laury Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w przeszłości w jednym z wywiadów wspomniała, że ukrywa twarze córek, bo nie chciałaby, aby dziewczynki w przyszłości miały jej za złe, ze ich matka nie chroni wizerunku dzieci. Trenerka wspomniała, że odsłoni ich twarze w momencie, kiedy same ja o to poproszą.

 
 
Więcej o: