Chłopiec usiadł w pokoju i chwycił za mikrofon. Nie tego spodziewali się internauci

Alfie, który występuje w miejscach publicznych w Manchesterze, po raz kolejny podbił serca publiczności na TikToku. Tym razem opublikował nagranie z wnętrza swojego pokoju i wykonał nowy utwór Billie Eilish "The 30th".

Więcej historii niezwykłych dzieci przeczytasz na Gazeta.pl.

Alfie Andrew jest jednym z bardziej rozpoznawalnych chłopców w Manchesterze. Odkąd rodzice założyli mu profil na TikToku i wspólnie zarządzają jego karierą, zdążył zyskać już niespełna czterotysięczną publiczność w mediach społecznościowych. W rzeczywistości jego losy śledzi znacznie więcej osób. Widać to m.in. po entuzjastycznych komentarzach mieszkańców Manchesteru. To właśnie im chłopiec umila codzienność, występując na ulicach miasta. 

Zobacz wideo Daria Ładocha poszła na casting z dziećmi. Kamera nie patrzyła na nią

Chłopiec usiadł w pokoju i chwycił za mikrofon

Na kilkuminutowym filmiku widzimy, jak Alfie siedzi na środku pokoju i trzyma w ręku mikrofon. Następnie spokojnie zaczyna śpiewać najnowszy utwór Billie Eilish, a każdemu dźwiękowi, jaki wydobywa się z jego ust, towarzyszą ogromne emocje. W komentarzach pod nagraniem zawrzało. Internauci masowo zaczęli oznaczać Eilish, licząc na to, że wykonanie chłopca, dotrze do artystki. Posypały się też gratulacje i słowa uznania.

To wspaniałe
To dziecko jest niesamowite
Masz ogromny talent
Ma tak piękny głos, że kupiłabym od razu jego płytę

- pisali.

Mama chłopca, która prowadzi jego profil na TikToku wyznała, że kiedy okazało się, że wyszła nowa piosenka Eilish, Alfie natychmiast zaczął się jej uczyć. Jak Wam się podoba?

Chłopiec chwycił za mikrofonChłopiec wziął do ręki mikrofon, a wokół zebrali się ludzie. "On jest legendą"

Więcej o: