Tatuażystka zrobiła czterolatkowi "rękaw". Internauci nie mogą uwierzyć, że jest z tego dumna

Korin JB, która ma czteroletniego syna, pracuje jako tautażystka. Na Instagramie dzieli się ze swoją społecznością nagraniami i zdjęciami swojej codziennej pracy. Ostatnio jednak zdradziła, że syn bardzo zazdrościł jej tatuaży. Postanowiła więc, że zrobi mu "rękaw". Cały proces uwieczniła na wideo.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Młoda mama, która sama ma imponujące tatuaże, uległa prośbom swojego dziecka i postanowiła, że zrobi mu "rękaw". Na nagraniu widzimy, jak Korin przygotowuje i dezynfekuje stanowisko tatuatorskie, zanim zaprosi tam swojego syna. Następnie chłopiec kładzie się na łóżku do tatuażu i wystawia swoją rękę. Mama przystępuje wtedy do akcji.

Zobacz wideo Daria Ładocha: "To było moje marzenie, żeby stworzyć ubrania, w których nie będzie wystawać mi brzuch"

Tatuażystka zrobiła czterolatkowi "rękaw"

Chociaż wielu internautów mogło pomyśleć, że za chwilę na ramieniu dziecka pojawi się tatuaż, który będzie towarzyszył mu przez całe życie, Korin zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku czteroletniego dziecka nie jest to dobry pomysł. Jednak, aby spełnić życzenie chłopca, użyła tatuaży-naklejek, które każdy zna ze swojego dzieciństwa. Kobieta wykorzystała na rękę chłopca cały asortyment zwierząt: tukana, pająka, węża i wiele innych, które stworzyły imponujący "rękaw". Filmik można zobaczyć TU. Potem opublikowała kolejne nagranie, na którym powtórzyła tę "zabawę". Tym razem tatuaże pojawiły się też na plecach chłopca. 

 
To takie słodkie
Na pewno jest najbardziej cool dzieckiem w przedszkolu
Chłopiec jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie, że ma taką mamę

- pisali niektórzy, ale zdania były podzielone. Część osób stwierdziła, że kobieta daje zły przykład dziecku i na pewno, zanim skończy 17 lat, jego ciało będzie pokryte tatuażami. Ktoś też zapytał mamę

Serio, jesteś z tego dumna?

Karmi piersią nieprzerwanie od 8 lat. Wszyscy patrzą na to, co robi starsze dziecko. 'Odpycha młodsze'Karmi piersią od 8 lat. Wszyscy patrzą na starsze dziecko. "Odpycha młodsze"

Więcej o: