Lara Gessler pokazała brzuch po porodzie. Korzysta z pewnych usług. "Otworzyło oczy"

Lara Gessler jest świeżo po porodzie. Gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie swojego brzucha zaledwie dwa tygodnie po rozwiązaniu. Restauratorka przyznała, że zaczęła korzystać z usług specjalistki, która "dba o ochronę krocza".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Lara Gessler kilkanaście dni temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Córka Magdy Gessler rodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Nowo narodzony chłopiec nazywa się Bernard Gessler-Szeląg. Jak wynika z opisu zdjęcia, które Lara wstawiła tuż porodzie - chłopiec ma dwa nazwiska, co może być dla wielu sporym zaskoczeniem. Teraz Lara cieszy się pierwszymi wspólnymi chwilami z małym i raz na jakiś czas pokazuje jego wizerunek. Tym razem odniosła się do zmiany ciała po porodzie. 

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Lara Gessler pokazała swój brzuch dwa tygodnie po porodzie

Lara Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pokazuje swój brzuch po porodzie, pozując w samym biustonoszu. Restauratorka zdradziła, że korzysta z porad fizjoterapeutki uroginekologicznej. Jej praca polega na m.in. "dbaniu o ochronę krocza" czy "trzymaniu moczu". Tym samym córka Magdy Gessler zachęciła swoje grono obserwatorek do regularnego dbania o siebie i swoje ciało, zwłaszcza po porodzie. 

Poznaliśmy się w szpitalu na Madalińskiego, w trakcie mojej ciąży z Neną i bardzo nam pomogła i otworzyła oczy. Ania jest fizjoterapeutką uroginekologiczną

- napisała Lara Gessler na Instagramie.

Lara GesslerLara Gessler Instagram

Aleksandra Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej. 'Oj, Ola'Żebrowska ogłasza powrót do formy. Pokazała Lewandowską. Ta odpowiedziała jej

Syn Lary Gessler skończył już dwa tygodnie

Lara Gessler ostatnio zamieściła na instagramowej relacji nowe zdjęcie syna. Kilkudniowy wnuk Magdy Gessler w poniedziałkowe popołudnie uciął sobie drzemkę. Trzeba przyznać, że chłopiec wygląda naprawdę uroczo. Z opisu zdjęcia wynika, ze Bernard Gessler-Szeląg właśnie skończył dwa tygodnie.

Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler?Lara Gessler pokazała nowe rozczulające zdjęcie syna. Jest podobny do Magdy Gessler? Instagram, screen: @lara_gessler

To nie pierwszy raz, kiedy żona Piotra Szeląga pokazała w sieci wizerunek chłopca. Kiedy tylko pojawia się nowe zdjęcie pociechy, to fani chętnie je komentują. Coraz częściej można przeczytać stwierdzenia, że mały Bernard jest podobny do swojej babci - Magdy Gessler. A wy, drodzy internauci, jakie macie zdanie na ten temat?

Joanna KrupaKrupa adoptuje dziecko? Padlo szczere wyznanie. "Jesteśmy w stanie dać miłość"