Mama modelka pozuje nago w wannie, a obok dziecko. Zdjęcie wywołało burzę. "Serio?"

Emily Ratajkowski pokazała na Instagramie fotografię, na której widać, jak wspólnie z pociechą bierze kąpiel. Nie wszystkim internautom spodobał się rodzinny kadr. W komentarzach pojawiły się słowa krytyki. - Proszę, chroń swoje dziecko. Tak intymne chwile powinnaś zachować dla siebie - napisała jedna z internautek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Emily Ratajkowski jest jedna z najpiękniejszych współczesnych modelek. 29-latka posiada obywatelstwo amerykańskie i polsko brzmiące nazwisko za sprawą ojca, który ma polskie korzenie. Ratajkowski niedawno została mamą. Celebrytka nieco wcześniej poinformowała o stanie błogosławionym w dość nietypowy sposób. Wzięła udział w sesji zdjęciowej, której efekty zobaczyliśmy na okładce magazynu "Vogue". Zaprezentowała wówczas swoje ciążowe krągłości. Modelka nie ma problemu ze swoją cielesnością i ochoczo wrzuca na Instagram roznegliżowane fotografie. Nie przeszkadza jej fakt bycia matką. Ostatnia fotografia zrobiona podczas wspólnej kąpieli z  półtorarocznym synem nie przypadła fanom do gustu. 

Zobacz wideo Dlaczego Izabela Janachowska udostępnia wizerunek syna? Powód banalny

Naga Emily Ratajkowski pozuje z synem w wannie

Emily Ratajkowski zamieściła na Instagramie serię zdjęć ze swoim synkiem, na których widać, jak w negliżu kąpie się z chłopcem w wannie. Pupa dziecka została ocenzurowana przez mamę białym serduszkiem. Na fotografiach widać, jak dziecko bawi się z modelką i przytula się do niej. To nie pierwszy raz, kiedy modelka zaprezentowała się nago. Modelka uchodzi za osobę, która doskonale czuje się w swoim ciele i  nie wstydzi się nagości. To nie zmieniło się także po ciąży. Widać, że modelka z ogromnym dystansem podchodzi do wielu spraw. 

 

Internautka do Ratajkowski: Tak zachowuje się odpowiedzialna matka? Serio?

Każda matka chce dla dziecka jak najlepiej, a także nieco inaczej wychowuje i opiekuje się dziećmi. Jeśli jest popularną osobą, to musi liczyć się z tym, że prędzej, czy później jej metodami wychowawczymi zainteresują się media, a jej macierzyństwo będzie surowo oceniane przez publikę. Podobnie było w przypadku nietypowej kąpieli Emily Ratajkowski z dzieckiem. Niektórzy internauci stwierdzili, że to dziwne, niewłaściwe i zwyczajnie niepoważne. Podkreślili, że modelka za wszelką cenę powinna chronić wizerunek pociechy. 

Jestem pewna, że to dokumentacja pięknych wspomnień twoich i twojego dziecka i rozumiem, jak dumna z niego jesteś. Ale na świecie jest tyle chorych i niebezpiecznych ludzi ze złymi myślami i zrobiłabyś przysługę swojemu dziecku, gdybyś nie publikowała jego nagich zdjęć w internecie. Te zdjęcia nie powinny być w sieci. 
Proszę, chroń swoje dziecko. Tak intymne chwile powinnaś zachować dla siebie.
Pokazujesz takie zdjęcia w sieci, gdzie każdy ma do tego dostęp? Tak zachowuje się odpowiedzialna matka? Serio? Przemyśl to. 
Nie zamieściłbym zdjęcia nagiego dziecka. Publikuj swoje fotki, dorosłe i wystarczająco oszałamiające, by zdobyć ogrom polubień.
Od kiedy to normalne jest umieszczanie w Internecie intymnych zdjęć nagich dzieci?
To naprawdę dziwaczne. Okej, jeśli chcesz wziąć prysznic ze swoim synem, to urocze, ale żeby publikować nagie zdjęcia z nim. Naprawdę dziwne

- pisali internauci.

Mama chciała zrobić sobie słodkie zdjęcie z dzieckiem. Nie wyszłoMama chciała zrobić słodkie zdjęcie z dzieckiem. Nie wyszło. Siedziała w rozkroku, a ręcznik był za krótki

Więcej o: