Oglądali nagranie z wesela. Nagle zwrócili uwagę na to, co robiły dzieci siedzące przed ołtarzem

Śluby i wesela z udziałem dzieci nie zawsze zwiastują katastrofę. Te urocze maluchy, nie zawsze świadomie tego co powiedziały, lub zrobiły, są niekiedy źródłem śmiechu. Dorosłych rozbraja ich szczerość i bezpośredniość. Małe dzieci nie mają także oporów, aby dać upust swoim emocjom. Zarówno tym dobrym, jak i złym.

Najlepsze w dzieciach jest to, że bez względu na sytuacje, są oni zawsze szczere i bezpośrednie. To, co mówią dzieci, bądź robią, potrafi nie tylko rozbawić, lecz także wyjątkowo wzruszyć. Tak było i tym razem, kiedy podczas ceremonii ślubu dwójka dzieci, siedząc w pierwszym rzędzie, zaczęła okazywać sobie miłość. Ot tak i po prostu.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dziecięca miłość na pierwszym planie

Dzieci potrafią być niezwykle urocze, zwłaszcza wtedy, kiedy okazują sobie i innym miłość. Są przy tym niezwykle szczere i bezpośrednie. W ich przypadku nic nie jest udawane i na pozór. Tak też było na ceremonii zaślubin, w której wzięła udział dwójka małych dzieci. Wszystko wyszło na jaw zupełnym przypadkiem, kiedy jedna z par oglądała nagranie ze ślubu. Ich uwagę przykuł jeden drobny fakt. Dzieci siedzące przed ołtarzem zaczęły sobie (i to dość wymownie) okazywać miłość.

Mała dziewczynka trafiła na SOR. Gdy lekarze odkryli powód, nie kryli rozbawieniaMała dziewczynka trafiła na SOR. Gdy lekarze odkryli powód, nie kryli rozbawienia

Krótki filmik rozbawił użytkowników internetu na całym świecie. Posypały się liczne komentarze:

Przyszła para młoda. Chciałbym być na ich weselu
Ale ta mała dziewczynka jest urocza
Ciekawe co było dalej, chciałbym ich zobaczyć bawiących się na weselu
Ta dziewczyna jest bardzo bezpośrednia, a chłopak chyba trochę zawstydzony

- piszą użytkownicy TikToka, gdzie film obejrzało już ponad 375 tys. osób.

Oczami dziecka wszystko wygląda inaczej, niż widzą to dorośli. Radość, zdziwienie, miłość, a także strach, czy smutek są u najmłodszych szczere i spotęgowane. Dzieci nie wstydzą się mówić, co czują i myślą. Robią to, na co mają ochotę. Podobnie jest z okazywaniem uczuć. Jeśli chcą komuś powiedzieć, lub okazać, że go lubią, czy kochają - po prostu robią to. 

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fryzurą. To hit sezonu! 'Samo piękno i klasa' (zdjęcie ilustracyjne)51-letnia Małgorzata Kożuchowska pragnie dziecka. "Ocknęłam się w ostatniej chwili"

Więcej o: