Katarzyna Sokołowska pokazała syna. Fani patrzą na jego włosy. "Ojej!"

Katarzyna Sokołowska przebywa na pierwszych zagranicznych wakacjach z dzieckiem. Jurorka "Top Model" pokazała, jak wygląda idealny poranek. Mały Iwo lezy na dużym łóżku małżeńskim, a wszyscy zerkają na jego fryzurę. Wiadomo, po kim odziedziczył kolor włosów.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro i tym samym udowodniła, że na bycie matką zawsze jest czas. Jej droga do rodzicielstwa była okupiona sporym bólem. Sokołowska wcześniej poroniła. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że nie przejmuje się późnym macierzyństwem i wierzy, że świetnie sobie z nim poradzi. Zapewniła wówczas, że jest w dobrej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Nie ma się co oszukiwać. Zdecydowałam się na procedurę in vitro, bo myślę, że pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiła się potrzeba macierzyństwa i pewność, że chcę o to zawalczyć. Jestem jeszcze młoda, zdrowa, wszystko jeszcze działa, więc zaczęłam o to walczyć. Cudowne jest to i sama się wzruszam, że udało się

- wyznała w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Ojcem dziecka jest 53-letni partner gwiazdy - biznesmen Artur Kozieja. Ma już dzieci z poprzedniego związku - bliźniaczki. Teraz Kasia cieszy się macierzyństwem. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Katarzyna Sokołowska na pierwszych wakacjach z synem. "Leniwa niedziela"

Katarzyna Sokołowska pokazuje, że świetnie odnajduje się w nowej roli mamy. Na jej Instagramie nie brakuje kadrów z macierzyńskiego życia. Tym razem po raz kolejny pokazała rozczulający kadr z rodzinnego niedzielnego poranka z synkiem, który leży w łóżku dla dorosłych i jest przykryty kołdrą. Widać mu jedynie czubek brązowych włosów, które z pewnością odziedziczył po rodzicach. 

Leniwa niedziela

- napisała Sokołowska pod zdjęciem. 

 

Internauta patrzy na włosy dziecka

Internauci skomentowali uroczą fotografię. Większość z nich była zachwycona rozczulającym widokiem maluszka śpiącego na tak dużym łóżku. Matki internautki przyznały, że same też tak kładły swoje pociechy. 

Z cyklu: Gdzie jest bobas?
U mnie też tak było spał pośrodku. Wspaniały czas
Najlepsza! Chociaż teraz już nigdy nie będzie leniwa.
Przepiękny widok.
Śliczna mała istotka

- czytamy w komentarzach. Byli też tacy obserwatorzy, którzy zwrócili uwagę na bujną czuprynę synka Sokołowskiej

Jakie czarne włoski!
Ojej! Ale włosy.

Krzysztof Ibisz zdradził, czy ochrzci syna. Ujawnił też jego imię. 'Waleczny'Krzysztof Ibisz zdradził, czy ochrzci syna. Ujawnił też jego imię. "Waleczny"

Więcej o: