51-letnia Małgorzata Kożuchowska pragnie dziecka. "Ocknęłam się w ostatniej chwili"

Małgorzata Kożuchowska w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat swojego życia prywatnego i macierzyństwa. Aktorka zdradziła, że choć bardzo chciałaby mieć więcej dzieci i czuje się zwyczajnie niespełniona, to docenia to, co ma, bo rodzina daje jej dużo satysfakcji.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Od 2008 roku jest w związku małżeńskim z Bartłomiejem Wróblewskim. Gwiazda miała problem z zajściem w ciążę. W wywiadzie dla Vivy, Kożuchowska powiedziała, że lekarze dawali jej maksymalnie 3 proc. szans na macierzyństwo. Aktorka od początku wykluczała procedurę in vitro. Na szczęście po długiej walce para w 2014 roku doczekała się syna Jana Franciszka.

Po dwóch miesiącach leczenia byłam w ciąży. I dopiero wtedy pani doktor przyznała mojemu mężowi, że z badań wynikało, że miałam może dwa, trzy procent szans na posiadanie dziecka. Oczywiście miałam też ogromne szczęście

- mówiła Kożuchowska w rozmowie z Vivą. Teraz aktorka w najnowszej rozmowie z Magdą Mołek wraca do trudnych początków w macierzyństwie i zaskakująco otwiera się na temat późnego rodzicielstwa.

Zobacz wideo Syn Małgorzaty Kożuchowskiej nie wie, że jego mama jest sławna

51-letnia Małgorzata Kożuchowska chciałaby raz jeszcze zostać matką

Małgorzata Kożuchowska tuż po urodzeniu dziecka nie zwolniła tempa pracy. Wręcz przeciwnie - przeżywała wtedy swoje pięć minut i chciała wykorzystać ten czas jak najlepiej. Zaraz po ciąży wróciła do pracy. Niestety, nie było łatwo pogodzić obowiązki zawodowe z wychowaniem dziecka. Kożuchowska w rozmowie z Mołek opowiadała o tym, jak działała na planie, kiedy jej syn był jeszcze mały.

Jak Jasiu był mniejszy, to jeździłam z nim na plan. Na plan przyjeżdżała niania, ja też go karmiłam przez 9 miesięcy, w związku z tym karmienie było na życzenie, ona wysyłała SMS-a, ja mówiłam wtedy: stop, przepraszam, Jasiu jest głodny

- przyznała Kożuchowska. Nieco później aktorka otwarcie przyznała, że bardzo chciałaby mieć drugie dziecko i dodała, że w pewnym sensie czuje się niespełniona ze względu na to, że ostatecznie się na nie nie zdecydowała. 

Chciałabym mieć drugie dziecko, to jest też takie niespełnienie

- oświadczyła. Mimo to, cieszy się z tego, co ma i docenia każdą rodzinną chwilę. 

 

Joanna Opozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedzOpozda o tym, jak udało się jej zrzucić kilogramy po ciąży. Zaskakująca odpowiedz

 

Więcej o: