Małgorzata Rozenek pokazała idealny poranek z synem. Fani wytykają rażący szczegół. "Serio?"

Małgorzata Rozenek zamieściła w sieci urocze zdjęcia z najmłodszym z synów. Henio spędza niedzielny poranek z mamą w łóżku. Gwiazda celebruje macierzyńskie chwile i ładuje baterie na nadchodzący tydzień. Internauci zwracają uwagę na książkę, która leży w pościeli, tuż obok Rozenek. - Serio to czytasz? Widziałaś może, jak autor opisuje tam wychowanie dzieci? - pyta jedna z obserwatorek na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek popłakała się na wizji. Wszystko przez Radosława i synów

Małgorzata Rozenek pokazała słodkie zdjęcie z synem. Tak spędzają niedzielny poranek 

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie serię zdjęć z niedzielnego poranku z synem, na których wspólnie leżą w łóżku w piżamach i powoli zaczynają kolejny dzień. Gwiazda odpoczywa i w pełni cieszy się z błogiego czasu spędzonego z ukochanym dzieckiem. Na zdjęciach nie brakuje także psa, który leży w pościeli. Żona Radosława Majdana z pewnością nie często może pozwolić sobie na takie błogie poranki, ze względu na profesje, jednak raz na jakiś czas stara się pielęgnować rodzicielskie chwile. Opieka nad ukochanym dzieckiem niewątpliwie daje jej dużo radości i satysfakcji. Rozenek chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami wspólnymi chwilami spędzonymi z Heniem.

 

Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. 'To jest wszędzie'Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. "To jest wszędzie"

Fanka o synku Rozenek: Henio, ale ty jesteś uroczy!

Obserwatorzy błyskawicznie skomentowali urocze zdjęcie matki z synem. Większość z nich pozazdrościła Rozenek błogiego odpoczynku w niedzielny poranek i przyznała, że właśnie tak powinien wyglądać rodzinny czas. 

Cudownie!
Rodzina to jest siła. Miłej niedzieli.
Henio, ale ty jesteś uroczy! Życzę ci pięknego dzieciństwa, a na pewno takie masz, bo masz kochającą się rodzinę! 
Ale słodziak!
Najpiękniejsze momenty

- czytamy w komentarzach. Byli też tacy internauci, którzy zwrócili uwagę na książkę leżąca obok Rozenek. Wygląda na to, że to jej obecna lektura. Większość z fanów wyraziła negatywną opinię o dziele, wspominając o tym, że autor w książce porusza temat wychowania dzieci w sposób karygodny i zwyczajnie nie do przyjęcia:

Serio to czytasz? Widziałaś może, jak autor opisuje tam wychowanie dzieci? Nie polecam!
Jak ocena pani tę książkę? Rozdział o wychowaniu dzieci niestety dla mnie nie do przyjęcia. Podobnie ten ostatni.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek. Ich twarze mówią wiele

Więcej o: