Kąpie sześciolatkę w zlewie kuchennym. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki

Metody wychowawcze niektórych rodziców mogą szokować. Oczywiście to oni wiedzą najlepiej, co jest dobre dla ich dzieci, jednak niektóre rzeczy mogą wywołać sporo kontrowersji. Tak też się stało, kiedy jedna z popularnych amerykańskich aktorek, opublikowała na Tik Toku, jak kąpie swoją córkę w kuchennym zlewie.

Coco Austin, a właściwe  Nicole Natalie Marrow od 2022 roku jest żoną amerykańskiego rapera Ice-T, z którym ma dziecko. Kobieta jest obecna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami urywkami z jej życia prywatnego. Jakiś czas temu zamieściła filmik, na którym widać, jak kąpie swoją córeczkę w kuchennym zlewie. Na komentarze internautów nie trzeba było długo czekać.

Zobacz wideo "Mamo, gdzie są moje pieniądze z komunii?". Adwokat: Dziecko powinno te pieniądze otrzymać

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Kąpie sześciolatkę w zlewie kuchennym. Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać

Coco Austin, żona amerykańskiego rapera Ice-T, która jest znana w świecie rozrywki jako aktorka i tancerka - w swoich mediach społecznościowych dzieli się z obserwatorami urywkami życia.

 

Fala hejtu i krytyki wylała się na nią po tym jak dodała filmik, w którym jej sześcioletnia córka Chanel jest kąpana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziewczynka zamiast w wannie, siedzi w kuchennym zlewie. Pomijając fakt, że kuchnia i zlew to raczej nie miejsce na kąpiele, obserwatorzy kobiety zwrócili również uwagę na fakt, że dziewczynka jest zbyt duża, aby pokazywać w internecie, jak się kąpie. Należy jej się chociaż trochę prywatności.

Ma 24 lata, 22 dzieci i 16 opiekunek. To jednak nie koniec! Chce mieć setkę pociech (zdjęcie ilustracyjne)25-letnia matka ma 22 dzieci. Kobieta chce mieć o wiele większą rodzinę

Czy ona pokazuje swoją nagą 6-latkę w mediach społecznościowych? Jestem zdezorientowany. Ona ma na sobie kostium kąpielowy, prawda?
Czy tylko ja zauważam, że elektronika i woda nie pasują do siebie?
Ona jest na tyle dorosła, żeby sama się wykąpać!
Kąpiesz dziecko w zlewie, w którym zmywasz naczynia, i z których później jesz?
Myślę, że jest trochę za stara na zlew! Rozumiem, że to twoje jedyne dziecko, ale ona dorasta i takie filmiki nie nadają się do publikacji

- piszą internauci, którym nie podobał się ten proceder.

Anna Czartoryska-Niemczycka o trudnej sytuacji rodzicielskiej. 'Popłakałam się z wyrzutów sumienia'Czartoryska-Niemczycka szczerze o trudnej sytuacji z synem. "Jakiś koszmar"

Więcej o: