Zapewniają, że te 5 trików odmieni twoje życie. Mają 12 dzieci i czas na wszystko

Iris Purnell i jej mąż Cordell doczekali się 12 dzieci. Obecnie wspólnie wychowują pięć dziewczynek i siedmiu chłopców. Na swoich profilach w mediach społecznościowych pokazują, że życie w wielodzietnej rodzinie może być świetną zabawą. Mają pięć rad dla rodziców.

Więcej historii rodzin wielodzietnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Iris i Cordell prowadzą profil na TikToku pod nickiem @mrsstorm11. Przekonują tam swoich obserwatorów, że wielodzietna rodzina to nie tylko wyrzeczenia i ogrom obowiązków, ale przede wszystkim miłość i dobra zabawa. Filmiki, które publikuję, docierają do milionowej publiczności, a internauci zachwycają się: "Piękna rodzina".

Zobacz wideo Jakim ojcem jest Kamil Baleja? "Jak maluchy dają w pióra, to..."

Te 5 trików odmieni twoje życie? Mama 12 dzieci radzi

Na większości nagrań widzimy, jak cała rodzina tańczy w rytm muzyki. Widać, że wkładają dużo serca w przygotowanie układów tanecznych i sprawia im to ogromną frajdę. Nie jest tajemnicą, że Iris i Cordell są zawodowymi tancerzami, a swoją pasją zarazili też dzieci. Ostatnio mama wesołej gromadki podzieliła się z rodzicami trikami, które sprawią, że organizacja życia rodzinnego będzie łatwiejsza. Oto one:

1. Tworzenie tygodniowego harmonogramu posiłków. Po tym, jak Purnellowie zdecydują, co będą jeść przez kolejny tydzień, tata jedzie na zakupy i kupuje wszystkie niezbędne produkty. Sporządzają też plan pracy zgodnie z obowiązkami szkolnymi dzieci.

Jeśli poświęcisz cały dzień na zorganizowanie wszystkiego, będziesz dokładnie wiedział, co wydarzy się następnego dnia. Kiedy posiadasz wszystkie informacje, które przekazała szkoła, to zrobisz wszystko dobrze

- podkreśliła mama.

2. Dzielenie obowiązków domowych. Iris podkreśliła, że dzieci są zaangażowane w sprzątanie, gotowanie i inne prace, które trzeba wykonać w domu.

3. Kupowanie rzeczy do szkoły, kiedy zacznie się rok szkolny. Mama gromadki zauważyła, że wielu rodziców popełnia podstawowy błąd: kupują przybory szkolne, zanim zaczną się lekcje. Wtedy okazuje się, że część z nich nie jest dzieciom potrzebna.

4. Podobną zasadę stosują też w kwestii kupowania ubrań sezonowych - nigdy nie robią tego, kiedy w sklepach pojawiają się nowe kolekcje. Czekają na przeceny i w ten sposób oszczędzają sporo gotówki.

5. Tworzą harmonogram odbioru dzieci ze szkoły i planują zajęcia na każde popołudnie. Iris i Cordell nienawidzą marnowania czasu, dlatego ich dzieci nie mogą narzekać na nudę.

Ma 24 lata, 22 dzieci i 16 opiekunek. To jednak nie koniec! Chce mieć setkę pociech (zdjęcie ilustracyjne)25-letnia matka ma 22 dzieci. Kobieta chce mieć o wiele większą rodzinę

Więcej o: