Dzieci Michała Wiśniewskiego. Najmłodsza pociecha wokalisty przyszła na świat w zeszłym roku

Dzieci Michała Wiśniewskiego - dla ilu pociech jest ojcem? To pytanie zadaje sobie wielu z nas. Okazuje się, że wokalista ma dzieci z Mandaryną, Anią Świątczak oraz obecną żoną Polą Wiśniewską. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Odpowiadamy.

Michał Wiśniewski to od 1994 wokalista i lider zespołu Ich Troje, który założył z Jackiem Łągwą. W sierpniu tego roku zespół podczas 6. dnia Festiwalu Weselnych Przebojów świętował swoje 27-lecie. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawiła się dwójka dzieci artysty.

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Dzieci Michała Wiśniewskiego. Owoce związku z Mandaryną

Michał Wiśniewski to artysta, który w Polsce znany jest nie tylko z charakterystycznego głosu, ale i burzliwego życia sercowego. Mężczyzna ma na swoim koncie cztery rozwody: z Magdą Femme, Mandaryną, Anną Świątczak i Dominiką Tajner. Jego obecna, piąta z kolei żona to Pola Wiśniewska i to z nią doczekał się najmłodszego potomka. Ich syn Falco przyszedł na świat w 2021 roku.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przemysław CzarnekProblemy w edukacji. Przemysław Czarnek: A więc pytam ZNP: O co chodzi?

Pierworodny syn Michała Wiśniewskiego to Xavier Wiśniewski. Jest owocem związku z Mandaryną - drugą żoną lidera zespołu Ich Troje. W ostatnim czasie chłopak wystąpił na koncercie jubileuszowym ojca, a na co dzień organizuje jego koncerty. Prywatnie rapuje i tańczy, a swoimi pasjami dzieli się w mediach społecznościowych.

 

Jego siostra, która również jest owocem tego związku, to Fabienne Wiśniewska. Prowadzi warsztaty w szkole tańca swojej matki i chce zostać tatuażystką.

 

Michał Wiśniewski - ile ma dzieci? Najmłodsze dziecko przyszło na świat rok temu

Michał Wiśniewski jest również ojcem dwóch córek ze związku z Anną Świątczak. Etienette poszła w ślady ojca i rozwija swój warsztat wokalny. Na początku sierpnia, podobnie jak jej przyrodni brat Xavier, wystąpiła u boku swojego ojca na scenie. Kilka dni wcześniej zrobiła coming out i poinformowała w sieci, że ma dziewczynę. Z kolei jej siostra, Vivienne Wiśniewska wystąpiła z mamą na jednej scenie podczas koncertu, który mogliśmy obejrzeć na antenie Polsatu.

Świadczenie rodzicielskie 2022 (zdjęcie ilustracyjne)Świadczenie rodzicielskie 2022. Duże wsparcie, ale tylko dla wybranych

 
 

Z kolei najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej przyszedł na świat w zeszłym roku.

 
Więcej o: