Książę Harry i Meghan Markle zobaczyli się z dziećmi. Wiadomo, jak spędzą jesień

Meghan Markle i książę Harry przez 17 dni przebywali z dala od dzieci. To ich najdłuższa rozłąka z pociechami. Para przyleciała do Wielkiej Brytanii 3 września w celach służbowych, ale z powodu śmierci królowej ich pobyt w Europie znacznie się przedłużył. Teraz udało im się wrócić do Kalifornii i wiadomo, jakie mają plany.

Więcej wiadomości z życia rodziny królewskiej przeczytasz na Gazeta.pl.

Meghan Markle i książę Harry natychmiast po pogrzebie zaczęli przygotowywać się do powrotu do Kalifornii. Jak donosiły media, tęsknili za dziećmi "jak szaleni" i pomimo codziennych połączeń wideo, nie mogli się doczekać, aż przytulą je w domu. Wczoraj opuścili Wielką Brytanię i w końcu wrócili do swoich pociech. Według Hello Magazine znane są ich plany na dalszą część jesieni. A przynajmniej część z nich. 

Zobacz wideo "Co jest złego w tym, że uczeń sprawdzi coś w internecie? Kwestia, żeby umiał zweryfikować znalezione informacje"

Jak książę Harry i Meghan Markle spędzą jesień z dziećmi?

Wiadomo, że najstarsze dziecko Harry'ego i Meghan, ich synek Archie, jesienią spędzaja dni powszednie w swoim przedszkolu w Kalifornii. Niedawno w "The Cut for The New York Times", Allison P. Davis ujawniła, że Archie wrócił do przedszkola i jest gotowy do rozpoczęcia całodziennej nauki. Dziennikarka towarzyszyła Meghan podczas odbioru dziecka z placówki.

Takie zdjęcia Meghan Markle publikowała na Instagramie. Teraz to by nie przeszłoMeghan Markle i książę Harry podjęli decyzję. Nie widzieli dzieci od trzech tygodni

Podkreśliła, że Archie powitał swoją mamę z nieukrywaną ekscytacją, krzycząc "Mamo, mamo, mamo". Z artykułu wynika także, że chłopiec, choć ma zaledwie trzy lata, już bierze udział w przyjęciach urodzinowych swoich rówieśników.

Tymczasem 15-miesięczna Lilibet na razie potrzebuje nieustannej uwagi rodziców lub swojej opiekunki Lauren. Dziewczynka z pewnością zadba o to, żeby Meghan i Harry nie nudzili się po powrocie. Słoneczna pogoda w Kalifornii może sprzyjać rodzinnym zabawom na świeżym powietrzu. Wciąż temperatura sięga tam 30 stopni. 

PogrzebPrawnuczka Elżbiety II zdobyła się na wyjątkowy gest. Nie każdy to zauważył

Więcej o: