Chłopiec miał nieść obrączki na ślubie. To, co z nimi zrobił zszokowało gości

To miał być wymarzony ślub, ale jeden szczegół zakłócił uroczystość. Chłopiec niosący obrączki nie zrozumiał wizji młodej pary. "Właśnie dlatego nie chcę dzieci na swoim ślubie" - piszą internauci.

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu osób jednym z najważniejszych w życiu. Pary przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół, od kupna sukni i garnituru, przez rezerwację sali, po zamówienie cateringu. Niestety, nie są w stanie wszystkiego przewidzieć i zdarza się, że nawet drobiazg zakłóci dokładnie przemyślaną uroczystość.

Chłopiec miał nieść obrączki na ślubie, ale postanowił ułatwić sobie zadanie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Dziewczynka urodziła się z długimi włosami? Ten filmik to hitDziewczynka ma włosy Roszpunki? Tata: Tylko 1 proc. dzieci rodzi się z różowymi włosami

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Na profilu na TikToku opublikowano nagranie ze ślubu, który odbywał się na świeżym powietrzu. Goście siedzieli już na swoich miejscach, a młoda para czekała na złożenie przysięgi. Liczyli, że mały chłopiec podejdzie do nich i wręczy im obrączki. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Pan młody uklęknął i skinął na chłopca, by ten podszedł bliżej. Malec nie miał jednak na to ochoty. W pewnym momencie po prostu rzucił pudełko z obrączkami w kierunku młodej pary. Goście i panna młoda wyglądali na zaskoczonych tym niespodziewanym gestem.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy.
Trochę zabawne, ale mam nadzieję, że nauczą go lepszych manier. W końcu jest jeszcze mały
Następnym razem trzeba mu lepiej wyjaśnić, na czym polega to zadanie. Miał przynieść obrączki, to przyniósł
Dzieci naśladują dorosłych. Może wcale nie miał złych intencji
Ja też nie dopatrywałabym się niegrzecznego zachowania. Jest mały. Nawet nie wie, co trzyma w rękach
Właśnie dlatego nie chcę dzieci na swoim ślubie
Nie można krytykować tak małych dzieci, dlatego że zachowują się czasie spontanicznie
Dzieci potrafią być zazdrosne, a w dniu ślubów i innych przyjęć rodzinnych lepiej nie przydzielać im tak odpowiedzialnych ról. Towarzyszą temu duże nerwy

- pisali internauci.

Mama czworaczków pokazała zdjęcie w ciąży i po porodzieMama czworaczków pokazała zdjęcie w ciąży i po porodzie. "Impreza przez cały rok"

Więcej o: