Małgorzata Rozenek opublikowała filmik z synkiem. W komentarzach pogrom. "Hańba i wstyd"

Małgorzata Rozenek opublikowała filmik, na którym wypoczywa z Heniem w salonie. Nagranie nie wszystkim przypadło do gustu, a internauci podzielili się na dwa obozy. "Wszystko na pokaz. Nic szczególnego" - piszą w komentarzach.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają dwuletniego syna, Henryka. Prezenterka jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie oprócz nagrań ze studia, siłowni lub wydarzeń medialnych publikuje również treści dotyczące macierzyństwa. Opieka nad synkiem niewątpliwie sprawia jej dużo radości, ponieważ chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami wspólnymi chwilami spędzonymi z Heniem.

Małgorzata Rozenek opublikowała filmik z dzieckiem

Więcej artykułów opublikowanym o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Tym razem Małgorzata Rozenek opublikowała filmik, na którym siedzi z chłopcem na kanapie w swoim przestronnym salonie, czule go obejmując. Henio leży spokoje ssąc smoczka i bawiąc się maskotką. Do krótkiego klipu złożonego z kilku ujęć podłożyła spokojną muzykę.

Nagranie nie wszystkim przypadło do gustu. Wielu internautów zarzuciło prezenterce, że jest wyreżyserowane i nienaturalne. Zdaniem niektórych Henryk jest też za duży na smoczka.

Wszystko na pokaz. Nic szczególnego
A nie da się z tym dzieckiem posiedzieć bez nagrywania i wrzucania na insta?
Tylko po co ten smoczek ...dramat. Taki duży
I na pokaz, wszystko na pokaz. Ciekawe czy taka jest jak się wyłączy kamera
Od rana odarcie z prywatności

- pisali internauci.

Pod komentarzami szybko pojawiły się jednak głosy osób, które stanęły w obronie Małgorzaty Rozenek. Zarzucili innym złośliwość i hipokryzję.

Baby to są jednak wredne. Bo smoczek, pielucha, bielizna, telewizor. Jak jesteście takie idealne to co wy tu na insta robicie? Do garów i dzieci, a nie na internecie marnujecie czas zamiast żyć waszym perfekcyjnym życiem
Czytam komentarze i oczom nie wierzę! A to smoczek. A to zbyt duży dekolt. A to, że na pewno przed telewizorem czy tabletem siedzi. Jestem zszokowana tą zawiścią. I to kobiety kobiecie tak piszą. Niewiarygodne...
Czytając komentarze niektórych kobiet, odniechciewa się wszystkiego. Co za mściwość i pogarda. Wstyd. Nie pasuje smoczek, nie pasuje wychowanie itp.

- twierdzili fani.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem

Małgorzata Rozenek opublikowała filmik z dzieckiemMałgorzata Rozenek opublikowała filmik z dzieckiem https://www.instagram.com/m_rozenek/

Więcej o: