Karmi piersią pięciolatka. Nie przejmuje się tym, co mówią inni. "Przestanę, zanim pójdzie do liceum"

Mama dwojga dzieci spotyka się z krytyką, bo wciąż karmi piersią swojego pięcioletniego synka. Kobieta jest wielką zwolenniczką długiego karmienia piersią, uważa, że to naturalne i korzystne dla dziecka.

Więcej tematów związanych z macierzyństwem i karmieniem piersią na stronie Gazeta.pl

Lauren McLeod jest dumną mamą dwójki dzieci i aktywną użytkowniczką TikToka. Swoje konto o nazwie the.lauren.mcleod wykorzystuje m.in. do dzielenia się swoimi opiniami dotyczącego macierzyństwa, w tym karmienia piersią. Kobieta publikuje tam nagrania, na których porusza tematy metod wychowawczych, pokazuje, jak wygląda życie codzienne mamy dwojga dzieci.

Ojciec z córkąMartwił się, że zdjęcia córki są zbyt odważne i zaczął je parodiować. Efekt go zaskoczył

Karmi piersią pięcioletniego syna

Karmienie piersią to temat, który wzbudza wiele kontrowersji. Wciąż powracają dyskusje, czy mama powinna karmić swoje maleństwo w miejscu publicznym, kiedy powinna przestać etc. Lauren McLeod - jest wielką zwolenniczką karmienia piersią możliwie długo, często więc w sieci spotyka się z krytyką, ponieważ wciąż karmi w ten sposób swojego pięcioletniego syna. Internauci uważają, że chłopiec jest na to już zdecydowanie za duży. Lauren publikuje kolejne nagrania z żartobliwymi odpowiedziami na ten zarzut. Zdaje się nie przejmować krytyką, bo uważa, że karmienie piersią jest bardzo korzystne dla jej dziecka.

Zobacz wideo Dziecko dziedziczy długi i co dalej? Adwokat: Jest prawnie chronione

Kobieta odpowiada na krytykę w sieci

Na jednym z nagrań Lauren zamieściła wypowiedź osoby, która krytykuje ją za karmienie syna piersią:

Nie możesz karmić piersią swojego 5-latka, to takie dziwne.

Odpowiedziała: 

To nie jest dziwne. To biologicznie normalne.

Następnie wyjaśniła całą sytuację:

Mój syn za kilka dni kończy 5 lat i tak, nadal karmię go piersią. Tylko raz przed snem, ale nadal czerpie z tego korzyści na wiele sposobów. Na razie cieszę się, że możemy iść tą drogą tak długo, jak on tego chce.

Na koniec dodała: 

I tak - gwarantuję, że przestanę, zanim pójdzie do liceum.

Lauren jest pewna, że robi dla swojego syna to, co dla niego najlepsze. Jest dla swoich dzieci troskliwą i kochającą mamą.  

RTG klatki piersiowej pięciolatkaZdjęcie RTG, które powinien zobaczyć każdy rodzic. Opublikowano je ku przestrodze

Więcej o: