Martwił się, że zdjęcia córki są zbyt odważne i zaczął je parodiować. Efekt go zaskoczył

Komik z Waszyngtonu zobaczył profil na Instagramie, na którym córka publikowała seksowne zdjęcia. Zaczął naśladować pozy nastoletniej Cassie i szybko zdobył więcej obserwatorów, niż ona. "Mam nadzieję, że córka nadal się do ciebie odzywa" - komentują internauci.

Życie współczesnych nastolatków pod wieloma względami różni się od tego, które prowadzili ich rodzice, czy dziadkowie. W dużej mierze przyczyniły się do tego rozwój nowych technologii oraz media społecznościowe. Wiele nastolatków regularnie publikuje w sieci swoje pozowane zdjęcia, co nie zawsze podoba się ich rodzicom. Podobnego zdania był amerykański komik z Waszyngtonu - Chris "Burr" Martin, który twierdził, że jego nastoletnia córka robi za dużo selfie.

Martwił się, że zdjęcia córki są zbyt odważne i zaczął je parodiować

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Mężczyzna dokładnie przeanalizował zdjęcia, publikowane przez Cassie i wpadł na nietypowy pomysł. Zaczął je parodiować, przebierając się w podobne stroje, robiąc takie same miny i fotografując się pod odpowiednim kątem. W ten sposób chciał pokazać córce, że jej zdjęcia są sztuczne i groteskowe. Efekt zupełnie go jednak zaskoczył.

Moja córka od jakiegoś czasu zamieszcza na Instagramie wyzywające zdjęcia. Zamiast jej tego zabraniać, postanowiłem zrobić coś znacznie skuteczniejszego, żeby ją zniechęcić

- wyznał.

Gdy opublikował zdjęcia na Instagramie, te szybko zaczęły cieszyć się zainteresowaniem internautów. Chris "Burr" Martin zyskał ponad 98 tys. obserwatorów, podczas gdy profil Cassie obserwuje niespełna dwa tysiące osób. Pod zdjęciami komika pojawia się masa komentarzy od innych rodziców.

Mam nadzieję, że córka nadal się do ciebie odzywa
Absolutnie genialne! Uważam, że mamy i ojcowie powinni odwzorowywać selfie nastolatków tylko po to, by pokazać im, jak komicznie wyglądają
Jesteś doskonałą inspiracją
Mam córkę w podobnym wieku i uwielbiam twoje zdjęcia. Są przezabawne!
Nawet ta syrenka na ramieniu! Odwzorowałeś jej tatuaże
Kiedy jej ślub? Nie mogę się doczekać, jak sparodiujesz jej ślubną sesję zdjęciową

- pisali.

 
 
 
 
 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA