Nastolatka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła tuż przed wyjściem do szkoły

Powszechnie znanym objawem ciąży jest brak okresu. Spóźniająca się miesiączka jest więc dla kobiet jednym z sygnałów, że w jej organizmie może rozwijać się nowe życie. Pewna kobieta twierdzi jednak, że przez cały okres ciąży miesiączkowała. O jej doświadczeniach zrobiło się głośno w mediach na całym świecie.

TikTok to aplikacja, która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Możemy znaleźć na niej różnorodne treści. To m.in. tutoriale makijażowe i pielęgnacyjne, poradniki kulinarne i parentingowe. Bardzo popularne są także nagrania, na których ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami. Często są one na tyle zaskakujące, że szybko stają się viralami. Tak też było w przypadku pewnej influencerki, która w wieku 15 lat została mamą. Jej zaskakującą historię opisały różne portale, między innymi nypost.com.

Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Nastolatka nie wiedziała, że jest w ciąży

Alexis Quenn to 20-letnia mama aktywnie udzielająca się w mediach społecznościowych. Jej filmy na TikToku zdobyły już ponad trzy miliony polubień. O kobiecie zrobiło się głośno w mediach na całym świecie za sprawą jej zadziwiającej historii.

Alexis w wieku 15 lat została mamą. Co ciekawe, przez 9 miesięcy nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Jak twierdzi, nie odczuwała żadnych typowych dolegliwości dla tego stanu. Zorientowała się, że rodzi, gdy poczuła wyjątkowo silną potrzebę parcia. 

Jak wspomina, w czasie wakacji zaczęła dokuczać jej zgaga. Natomiast mama Alexis często opowiadała, że gdy była w ciąży bardzo często miała zgagę. Nastolatka postanowiła więc zrobić test ciążowy. Jednak ten pokazał negatywny wynik. Co więcej, dziewczyna normalnie miesiączkowała. Dlatego też jej podejrzenia szybko odeszły w niepamięć. 

Po wakacjach 15-latka wróciła do szkoły. Wieczorem 5 września poczuła silny ból pleców. Wzięła więc środek przeciwbólowy i poszła spać. Jednak w nocy ból stał się jeszcze silniejszy. Rano opowiedziała o wszystkim rodzicom. Ci natomiast uznali, że córka symuluje, gdyż na pewno nie chce iść do szkoły. Nie zgodzili się więc na to, by została w domu.

Urodziła w salonie na podłodze

Przed wyjściem do szkoły dziewczyna poszła do toalety. Nagle poczuła silną potrzebę parcia. Wiedziała, że coś jest nie tak. - Zawołałam mamę, krzyknęłam, że chyba rodzę - opowiada. Mama nastolatki natychmiast pojawiła się w łazience. Kobieta podwinęła spódnicę córki i dostrzegła główkę dziecka. Alexis urodziła w salonie na podłodze

Wiele osób jej nie wierzy

Co ciekawe, zaledwie siedem tygodni po narodzinach dziecka, nastolatka wróciła do szkoły, żeby podejść do egzaminów. Jak podkreśla, zdała je na piątki. Warto wspomnieć, że historia Alexis wzbudziła ogromne kontrowersje. Wiele osób nie wierzy kobiecie w jej wersję wydarzeń. Ich zdaniem nie jest możliwe, by przez 9 miesięcy nie zorientować się, że jest się w ciąży. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: