Katarzyna Sokołowska pokazała zdjęcie syna. Wszyscy zwracają uwagę na jedno

Katarzyna Sokołowska podzieliła się w sieci słodkim zdjęciem synka. Gwiazda zdradziła, że mały Ivo skończył już 2 miesiące. Internauci rozczulili się najnowszym kadrem i wciąż mówią o jednej części ciała. - Ojej, nie ma nic lepszego, niż świeże nóżki do całowania - pisze jedna z fanek pod zdjęciem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Katarzyna Sokołowska zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro i tym samym udowodniła, że na bycie matką zawsze jest czas. Jej droga do rodzicielstwa była okupiona sporym bólem. Sokołowska wcześniej poroniła. Niedawno w wywiadzie zdradziła, że nie przejmuje się późnym macierzyństwem i wierzy, że świetnie sobie z nim poradzi. Zapewniła wówczas, że jest w dobrej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Nie ma się co oszukiwać. Zdecydowałam się na procedurę in vitro, bo myślę, że pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiła się potrzeba macierzyństwa i pewność, że chcę o to zawalczyć. Jestem jeszcze młoda, zdrowa, wszystko jeszcze działa, więc zaczęłam o to walczyć. Cudowne jest to i sama się wzruszam, że udało się

- wyznała w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Ojcem dziecka jest 53-letni partner gwiazdy - biznesmen Artur Kozieja. Ma już dzieci z poprzedniego związku - bliźniaczki. Teraz Kasia cieszy się macierzyństwem. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Katarzyna Sokołowska zdradziła, że syn skończył dwa miesiące

Katarzyna Sokołowska pokazuje, że świetnie odnajduje się w nowej roli mamy. Na jej Instagramie nie brakuje kadrów z macierzyńskiego życia. Tym razem po raz kolejny pokazała rozczulający kadr, na którym widzimy malutkie, słodkie niemowlęce stopki. Uroczy kadr z pewnością rozczuli każdego z internautów. Okazuje się, ze mały Ivo skończył właśnie dwa miesiące. 

Ivo śpi, a ja nie mogę uwierzyć, że dzisiaj minęły dwa miesiące, od kiedy jest z nami

- przyznała gwiazda. 

 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska "odczarowuje" macierzyństwo? "Wiele zmartwień i wyzwań"

Fanka: Nie ma nic lepszego, niż świeże nóżki do całowania

Fani błyskawicznie skomentowali urocze zdjęcie. Matki internautki przyznały, ze nie ma nic lepszego, niż niemowlęce stópki. To one były głównym tematem rozmów i to o nich najwięcej debatowały fanki. Byli też tacy obserwatorzy, którzy zwrócili się do Sokołowskiej w miłych słowach i przyznali, że jest świetną matką. 

Te nóżki do całowania.
Ojej, nie ma nic lepszego, niż świeże nóżki do całowania.
Ale fałdki!
Słodkie stópeczki

- czytamy pod zdjęciem.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie córek. Ich twarze mówią wiele

Więcej o: