Dominika Gwit ma już imię dla dziecka? "Już dawno mieliśmy wybrane"

Dominika Gwit oczekuje na pierwsze dziecko. Dziennikarka zdradziła na InstaStories, że ma już wybrane imię dla pociechy. Jednocześnie zaznaczyła, że jak na razie pozostanie ono tajemnicą.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Dominika Gwit niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko, którego ojcem będzie jej mąż Wojciech Dunaszewski. Ich droga do rodzicielstwa okupiona była ogromnym bólem. Para bardzo długo starała się o potomka. To wszystko ze względu na chorobę, która uniemożliwiała zajście w ciążę. Gwit przyznała na InstaStories, że od czterech lat leczy poważne immunologiczne choroby, z których wynikała jej niepłodność. Na szczęście dzięki odpowiedniemu leczeniu, para teraz spodziewa się upragnionego dziecka. Teraz dziennikarka zdradza termin porodu, a także opowiada o tym, czy planuje odpoczywać podczas ciąży.

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

Dominika Gwit ma wybrane imię dla dziecka. "Nasza słodka tajemnica"

Dominika Gwit jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie opowiada fanom o swojej ciąży. Widać, że jest bardzo podekscytowana tym, że już niedługo po raz pierwszy zostanie matką. Dziennikarka ujawniła fanom płeć dziecka. Teraz zdradza na InstaStories, że ma już wybrane imię dla pociechy.  

Pewnie, że wybraliśmy. Już dawno mieliśmy z mężem wybrane (imię przyp. red.) i dla dziewczynki i dla chłopca, ale to nasza słodka tajemnica

- powiedziała Dominika Gwit.

Dominika Gwit ma już imię dla dziecka? 'Już dawno mieliśmy wybrane'Dominika Gwit ma już imię dla dziecka? 'Już dawno mieliśmy wybrane' Instagram, screen: @dominikagwit

Dominika Gwit nie zamierza rezygnować z pracy w teatrze podczas ciąży. "Oczywiście będę słuchać lekarzy"

Dominika Gwit niedawno została zapytana przez fanów na Instagramie o to, czy planuje pracować podczas ciąży. Ich dociekliwość z pewnością spowodowana jest tym, że internauci chcieliby podziwiać ją na deskach teatru tak jak dotychczas. Okazuje się, że lekarze nie widzą przeciwwskazań do pracy. 

Wiem, że macie już kupione bilety na jesienne spektakle. Kochani, mam zamiar pracować na pewno we wrześniu i w październiku, zagrać wszystkie spektakle, które są zaplanowane w tych miesiącach. Mam nadzieję, że Bóg pozwoli i się uda. Oczywiście będę słuchać lekarzy i jeśli tylko powiedzą, że nie mogę pracować, to nie będę. Ciąża to nie choroba, na razie lekarze pozwalają mi grać

- przyznaje dziennikarka. Gwit uchyliła rąbek tajemnicy związany z porodem i zdradziła również, kiedy spodziewa się rozwiązania.

Dziecko się pojawi na świecie zimą, także jesień jest nasza. Trzymajcie mocno kciuki, żebyśmy się spotkali

- dodała i tym samym rozwiała wszelakie wątpliwości. 

 
Więcej o: