Klaudia Halejcio pokazała, jak partner opiekuje się dziećmi. Koterski komentuje: Moja szkoła

Klaudia Halejcio opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak jej partner opiekuje się pociechami. Oskar zrobił coś, dzięki czemu mógł przyciąć sobie chwilową drzemkę. Fanów rozśmieszył pomysł kreatywnego ojca. - No cóż, trzeba umieć sobie w życiu radzić - napisała jedna z fanek.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo W pierwsze urodziny córki Klaudia Halejcio podzieliła się wspomnieniami z porodówki

Klaudia Halejcio pokazała zabawną sytuację z udziałem dzieci i partnera. "Tata na medal"

Klaudia Halejcio opisała na Instagramie zabawną sytuację, związaną z opieką nad dziećmi przez partnera. Pewnego dnia aktorka poprosiła Oskara o pomoc przy pociechach. Ojciec oczywiście zgodził się i został z dziećmi, kiedy aktorka miała inne obowiązki. To, co Halejcio zobaczyła po pięciu minutach wspólnej zabawy, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Partner postanowił przy pomocy taśmy przykleić dzieci do kanapy, aby ten mógł zrobić sobie drzemkę. Trzeba przyznać, ze ojciec jest bardzo kreatywny i zabawny, a zarówno Klaudia, jak i dzieci z pewnością nie mają z nim nudno. 

Kochanie, muszę coś zrobić, zostaniesz z dziećmi? On: Pewnie! 5 min później. On...

- napisała Halejcio pod zdjęciem i dodała zabawne hasztagi:

Niedziela z ojcem. Tata na medal. Niedziela w domu. W domu najlepiej. Czas z tata. Rodzina Adamsów.
 

Fanka: No cóż, trzeba umieć sobie w życiu radzić

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci byli zachwyceni kreatywnością partnera Halejcio i żartobliwie przyznali, że ktoś powinien to opatentować. Inni pisali, że sami z pewnością spróbują wykorzystać ten pomysł przy opiece nad dziećmi. 

Nie znałam tej zabawy, ale już mi się podoba!
Muszę to opatentować.
Mistrz!
No cóż, trzeba umieć sobie w życiu radzić.
A one nie powinny być przyklejone do ściany? Nie zajmowałyby miejsca na kanapie

- czytamy w komentarzach. Zabawne zdjęcie skomentował także Misiek Koterski, który napisał:

Moja szkoła!

Michał Żebrowski na pierwszym zdjęciu z córeczką. Jego mina zdradza wszystko. 'Jak kosmitka' Michał Żebrowski pokazał córkę. Jej twarz przestała być tajemnicą. "Jak kosmitka"

Klaudia Halejcio: Chce na pierwszym miejscu być mamą

Klaudia Halejcio jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem, zdradziła, czy wychowanie dziecka niesie ze sobą pewne utrudnienia związane z pracą influencera. Warto dodać, że młoda mama jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej oryginalne nagrania biją rekordy popularności w sieci. Halejcio odpowiedziała następująco:

Jak rodzi się dziecko, to całe życie wywraca się do góry nogami. Wcześniej plan dnia był oczywisty, że wstajesz i idziesz do pracy. To od ciebie zależało, na ile jesteś zmotywowany, by go realizować. Ja jestem perfekcjonistką i zawsze miałam wszystko ułożone. I nagle w moim życiu pojawia się człowiek, który wywraca wszystko do góry nogami i nic nie jesteś w stanie zaplanować, więc jest to trudne i męczące, ale też jest się bardziej zmotywowanym i cieszy się tym, co dzieje się w życiu

- zdradziła gwiazda i dodała, że czasem bywa także zwyczajnie zmęczona, bo córeczka często nie śpi i jest bardzo aktywnym dzieckiem.  

Chce na pierwszym miejscu być mamą, bo ona jest dla mnie najważniejsza, mimo że kocham pracę i różne rzeczy. Ona jest moim oczkiem w głowie i muszę cały ten czas, który mam dobrze poukładać

- dodała. 

 

Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. 'To jest wszędzie' Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. "To jest wszędzie"

Więcej o: