Lara Gessler urodziła. Imię dziecka bardzo nietypowe. Podobnie jak rodzaj porodu

Lara Gessler urodziła drugie dziecko. Córka Magdy Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie z porodówki i zdradziła, jakie nadała imię swojemu synowi. Jak wynika z opisu zdjęcia, chłopiec ma dwa nazwiska, co może być dla wielu sporym zaskoczeniem.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Lara Gessler urodziła. Pokazała zdjęcie z synem

Lara Gessler zamieściła na Instagramie zdjęcie z porodówki i tym samym zdradziła, że właśnie powitała na świecie swoje drugie dziecko. Na fotografii widzimy nowo narodzonego syna wraz z ojcem - Piotrem Szelągiem, który przytula swoją ukochaną żonę. Córka Magdy Gessler pozuje w wannie. Lara rodziła w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Z opisu zdjęcia wynika, ze jej syn nazywa się Bernard Gessler-Szeląg. Chłopiec ma zatem dwa nazwiska.

Tuz przed porodem Lara zapewniała,  że jeśli wszystko pójdzie po jej myśli, to chciałaby urodzić naturalnie i bez znieczulenia. Ciężarna podkreślała wówczas, że nie planuje porodu domowego, bo lubi komfort tego, że przebywa w szpitalu i w razie komplikacji, w każdej chwili zostanie udzielone jej pomoc i wsparcie. 

Jest. Bernard Gessler - Szeląg

- napisała szczęśliwa restauratorka.

 

Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. 'To jest wszędzie'Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. "To jest wszędzie"

Magda Gessler w czułych słowach do córki: Kochanie

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Fani pogratulowali restauratorce i życzyli jej dużo zdrowia, zapewniając ją, że na pewno będzie dobrą matką. Byli też tacy obserwatorzy, którzy od razu zwrócili uwagę na opis zdjęcia, twierdząc, ze imię dziecka jest naprawdę nietypowe i wyjątkowe. 

Brawo! Czekaliśmy na was. Dużo zdrowia! 
Piękne imię. Bardzo wyjątkowe.
Dużo zdrowia Lara.
Pięknie wyglądasz. Przed tobą najlepszy czas.
Ale piękne imię!

- czytamy w komentarzach. Zdjęcie skomentowała także dumna babcia - Magda Gessler, która napisała w swoim stylu:

Jacy wy poekni .. a. Bernard męski typ .., kochanie mojeeee wielkie kochanie to wy.

Joanna Opozda zaskoczona, tym co zrobił Vincent. 'Muszę się z wami czymś podzielić'Joanna Opozda zaskoczona, tym co zrobił Vincent. "Muszę się z wami czymś podzielić"

Znaczenie imienia Bernard

Bernard jest imieniem pochodzenia germańskiego, odpowiednikiem niemieckiego imienia Bernhard. Oznacza człowieka odważnego, potężnego, obdarzonego siłą niedźwiedzia. Imię to znane jest w Polsce od XII w. Dziś nosi je 21 920 Polaków (w 2001 r. - 35 905).

Według astrologów Bernardowie są pewni siebie, zdecydowani i łatwo odnoszą sukcesy. Wytrwale pokonują trudności, rzadko się mylą. Zwykle znają się na modzie, lubią urządzać dom. Imię to jest najbardziej odpowiednie dla osób urodzonych pod znakiem Lwa lub Byka.

Najpopularniejsze imiona 2022Najpopularniejsze imiona 2022. Hitem mogą być te antyczne. Obrońca coraz wyżej w rankingach

Więcej o: