Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek. "To jest wszędzie"

Anna Wendzikowska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie wnętrza dziecięcego pokoju, w którym znajduje się mnóstwo zabawek, wózków i ogromny domek dla lalek. W kąciku dziewczynek panuje niezły rozgardiasz. - To się chyba nazywa "kreatywny chaos"? - zapytała prezenterka w relacji na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Anna Wendzikowska to samodzielna mama, która wychowuje dwie córeczki - 2-letnią Antoninę i 5-letnią Kornelię. Celebrytka chętnie spędza czas z pociechami i uwielbia relacjonować wspólne wyjątkowe chwile na Instagramie. Prezenterka szczególnie znana jest z zamiłowania do długich podróży. Kiedy tylko nadarzy się okazja, pakuje walizki i wyrusza w egzotyczne miejsca.

Matka dwójki dzieci bardzo dba o swój wizerunek w mediach i precyzyjne kreuje go na swoich profilach w mediach społecznościowych. Choć może wydawać się, że Wendzikowska prowadzi wystawne życie, to tym razem pokazała się od zupełnie innej strony.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o macierzyństwie: „Nie jestem wyrozumiała"

Anna Wendzikowska pokazała dziecięcy pokój. "Kreatywny chaos"

Anna Wendzikowska nie należy do rodziców, którzy w pełni poświęcają swój czas wyłącznie dziecku. Mimo licznych obowiązków prezenterka stara się pogodzić karierę i macierzyństwo i świetnie się jej to udaje. Kiedy chodzi o kwestie priorytetowe, to dzieci są na pierwszym miejscu. Ostatnia instagramowa relacja gwiazdy tylko udowadnia, że czasami bycie matka nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wendzikowska pokazała zdjęcie pokoju córki, w którym panuje niezły rozgardiasz. Ona sama nazwała go jednak "kreatywnym chaosem". 

To się chyba nazywa "kreatywny chaos"?

- zapytała prezenterka swoich fanów. Trzeba przyznać, ze dziecięcy kącik wygląda tak, jakby przeszedł po nim huragan. Nieco później Ania zdradziła, że wraz z córkami 10 września obchodziła Dzień Plasteliny. Mama przyznała, ze kreatywna zabawa przedłużyła się o dwa dni, a przy tym narobiła sporo bałaganu. 

Dzień Plasteliny zamienił się w weekend plasteliny. Plastelina jest wszędzie, włącznie z kanapą i dywanem. Ale zabawa była świetna

- dodała Ania. 

Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córekAnna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek Instagram, screen: @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córekAnna Wendzikowska załamana tym, co zobaczyła w pokoju córek Instagram, screen: @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska: "Dzieci się ma po to, żeby je wychować, żeby poszły w świat i żeby go zdobywały"

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska w rozmowie z eDziecko.pl wyznała, że bycie mamą buduje jej tożsamość. Dodała, że chce jak najlepiej wychować swoje dzieci, tak aby poszły w świat i go zdobywały. 

Lubię być mamą. Kiedyś wydawało mi się, że praca jest czymś, co najbardziej buduje moją tożsamość. Teraz uważam, że budują ją również dzieci. To nie znaczy, że ja rezygnuję ze swojego życia. Bo uważam, że dzieci się ma po to, żeby je wychować, żeby poszły w świat i żeby go zdobywały. W pewnym momencie wyfruwają z domu i trzeba z czymś zostać w obliczu tego, że one idą żyć swoim życiem. Nie jestem za tym, żeby wszystko zupełnie zmieniać i nie mieć życia poza dziećmi, ale dopóki są takie małe, jest to dla mnie rzecz najważniejsza

- powiedziała wówczas Wendzikowska. 

 
Więcej o: