Joanna Krupa mówi o drugiej ciąży. Zaskoczyła szczerym wyznaniem. Wspomina o Bogu

Joanna Krupa w najnowszym wywiadzie opowiedziała o planach rodzicielskich, a także o wychowaniu Ashy. Modelka przyznała, ze bardzo chciałaby, aby dziewczynka miała rodzeństwo. Choć jest to jej największe marzenie, to wszystko zostawia w rękach opatrzności.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Krupa pod koniec 2019 roku urodziła córeczkę. Celebrytka była bardzo szczęśliwa, gdy mogła ogłosić światu, że spodziewa się dziecka. Było to jej wielkie marzenie. Niedługo później urodziła się Asha. Modelka często dzieli się z fanami macierzyńskimi historiami. Widać, że rodzicielstwo ją uskrzydla. Gwiazda jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyznała, że bardzo chciałaby, aby córka miała rodzeństwo. Teraz modelka mówi głośno o swoich planach.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Joanna Krupa opowiada o drugiej ciąży. "Marzenie"

Joanna Krupa z powodzeniem łączy pracę zawodową z wychowaniem dziecka. W opiece nad córką cały czas pomaga jej mąż - Douglas Nunes. Niedawno modelka zdradziła, że wraz z mężem myśli o adopcji, szczególnie w obliczu trudnej sytuacji na Ukrainie. Para zapragnęła adoptować małego Ukraińca. Na początku wojny, Douglas pracował w fundacji domu dziecka i dowiadywał się nawet, jak wygląda cały proces adopcyjny. Teraz Krupa ponownie otwiera się na temat rodzicielstwa i w rozmowie z Super Expressem zdradza, że marzy o kolejnym dziecku. Choć bardzo tego pragnie, to wszystko zostawia w rękach opatrzności.

Takie jest moje marzenie, ale zobaczymy, co tam na górze nam pokażą

- przyznała mama Ashy. W dalszej części rozmowy zdradziła, jak wychowuje swoją córeczkę. Gwiazda wspomniała, że od początku uczy małą, jak ważna jest miłość do zwierząt:

Uczę ją miłości do zwierząt, że trzeba je kochać i szanować. Jak będzie starsza, będę ją zabierała ze sobą do różnych organizacji, żeby pomagała, także sprzątać po pieskach i je wyprowadzać na spacery. Chcę, żeby to serce dla zwierząt miała i żeby jak będzie dorosła robiła to, co ja.
 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA