Dzieci Williama i Kate poszły do kosztownej szkoły. Podekscytowany Louis zwracał na siebie uwagę

Dzieci Williama i Kate rozpoczęły kolejny rok szkolny. Młodzi członkowie rodziny królewskiej poszły do nowej szkoły. George, Charlotte i Louis będą uczyć się w elitarnej i drogiej placówce. Pociechy następcy tronu i jego małżonki zdają się być podekscytowani tym faktem, a najmłodszy syn zwrócił na siebie uwagę.

Księżna Kate i książę William wraz z trójką dzieci wyprowadzili się z Pałacu Kensington w Londynie i zamieszkali w Adelaide Cottage w Windsorze. Chcieli być bliżej królowej Elżbiety II i ją wspierać. Wczoraj (8.09.2022 roku) monarchini zmarła, a na tron wstąpił jej syn, Karol III. Książę Wilhelm został następcą tronu. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Więcej artykułów o rodzinie królewskiej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Królowa Elżbieta II z prawnukami - oficjalne zdjęcie udostępnione z okazji 90. urodzin królowej w 2016 rokuDrzewo genealogiczne Windsorów. Królowa Elżbieta II miała 12 prawnuków

Dzieci Williama i Kate idą do nowej szkoły

Przeprowadzka była wydarzeniem nie tylko dla pary książęcej, ale również dla ich pociech. George, Charlotte i Louis zmienili szkołę. Para książęca postarała się o to, by dzieci miały jak najlepsze warunki do nauki i nie szczędzą w środkach. Nowa placówka ma iście królewskie warunki (royal children mogą między innymi korzystać z pola golfowego oraz basenu) i jest bardzo kosztowna. Czesne za jednego ucznia Lambrook School wynosi 21 tysięcy funtów (118 tysięcy złotych) rocznie. Księżna Katherine i książę Wilhelm - jak donosi "Daily Mail" - za trójkę dzieci płacą ponad 50 tysięcy funtów, czyli ponad 250 tysięcy złotych rocznie.

Kate i William zaprowadzili dzieci do szkoły. Książę Louis zwrócił na siebie uwagę

Następcy tronu odprawili swoje pociechy na pierwszy dzień nauki. Księżna postawiła na klasyczną, skromną suknię w groszki, a książę założył garnitur. Dzieci ubrane były w szkolne mundurki. Rodzinie towarzyszyli fotoreporterzy, którym nie uniknął żaden aspekt. Zauważyli, ze najmłodszy Louis za rękę złapał tylko mamę. Młodzieniec uznał, że  skoro może już chodzić do szkoły, to jest zbyt duży, by trzymać dłoń ojca. Książę Ludwik był bardzo podekscytowany i ciągle uśmiechał się do kamery. 

 

Książę Harry, Meghan Markle, królowa Elżbieta IIKrólowa Elżbieta II miała 8. wnucząt. Nie tylko Harry i William nazywali ją babcią

Więcej o: